GRY
 
 

Zabawa w teatr w Centrum Janki

31.03.2012r., godz.10.00-15.00 Sobotnie „Warsztaty twórczego rozwoju” będą dla dzieci okazją do poznania pracy aktora podczas wspólnej zabawy w teatr.

centrum janki
W sobotę 31 marca w Centrum Janki odbędzie się kolejna edycja zajęć dla dzieci pod nazwą Warsztaty twórczego rozwoju. Poprowadzą je aktorzy i animatorzy teatrów dziecięcych oraz instruktorzy Gminnego Ośrodka Kultury w Raszynie pod kierunkiem Lidii Sycz, założycielki teatru „Wariacja” na Woli.

Podczas spotkania zostaną przedstawione fragmenty 3 spektakli:
„Piraci", „Ogrodnicy" oraz „Koty”.

Mali artyści będą mogli wejść do świata bajek, poznać warsztat pracy aktora, a także dowiedzieć się, z jakich elementów składa się spektakl teatralny. W programie zajęć przewidziano także ćwiczenia z zakresu poprawnego ruchu scenicznego, wymowy, prezentacji postaci i animacji lalek. Na koniec dzieci wspólnie z aktorami odegrają fragmenty spektakli. Nad wszystkim unosić się będzie mgiełka weny twórczej i estradowej improwizacji.
 
Podczas sobotniego spotkania zorganizowanych zostanie 5 warsztatów. Każdy potrwa około 30-40 minut. Zajęcia rozpoczynają się o pełnych godzinach zegarowych, pierwsze - o godz. 10.00, ostatnie - o godz.14.00. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 3. roku życia i odbywają się przy głównym wejściu do Centrum Janki. Wstęp jest bezpłatny.
 
Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju” to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poszerzają swoje zainteresowania w ramach różnych dziedzin sztuki. Celem zajęć jest wydobycie naturalnej, indywidualnej wrażliwości drzemiącej w każdym dziecku. W trakcie spotkań rodzice mogą zasięgać opinii wykwalifikowanych instruktorów na temat zdolności swoich dzieci oraz właściwych sposobów stymulacji ich rozwoju. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3. roku życia. W warsztatach mogą brać udział również rodzice. Spotkania są bezpłatne i będą się odbywać w każdą ostatnią sobotę miesiąca. Można się na nie zapisać mailowo, pod adresem: kontakt@effectivepr.pl.
 
„Warsztaty twórczego rozwoju”
Centrum Janki, wejście główne
ul. Mszczonowska 3, 05-090 Janki k/Warszawy
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj