Zabawka dla dzieci rapuje o kokainie
fot. Youtube screen

Zabawka dla dzieci rapuje o kokainie. Można ją kupić w wielkich dyskontach

„Tylko jedno w głowie mam, koksu 5 gram” – rapuje kaktus. Niewinnie wyglądająca zabawka ma – według producenta – pobudzać kreatywność dzieci.
Sylwia Arlak
Zabawka dla dzieci rapuje o kokainie
fot. Youtube screen
Po sieci krąży wiele opisów nietypowych zabawek, ale o czymś takim jeszcze nie słyszałyśmy. Polka mieszkająca w Taizhong na Tajwanie była niedawno ze swoim dzieckiem w Carrefourze. Przy okazji rutynowych zakupów odkryła zabawkę – elektrycznego kaktusa śpiewającego po polsku.

Zabawka cieszy się dużym zainteresowaniem

Zdziwiło ją jednak coś innego. W tekście piosenki wielokrotnie pojawiały się bowiem wersy o kokainie. Okazało się, że to utwór „Gdzie jest biały węgorz? (Zejście)”, którego autorem jest raper Cypis. Kobieta nakręciła film z rapująca zabawką i udostępniła go na polskim forum internetowym. „Sama piosenka zdecydowanie nie nadaje się do grania przed dziećmi” – powiedziała, cytowana przez „Taiwan News”.

32-centymetrowowego kaktusa można kupić także na kilku platformach internetowych, m.in. na AliExpress, Amazonie i Rakuten wśród innych zabawek przeznaczonych dla dzieci. „Zabawka może tańczyć, śpiewać, poruszać się i obracać. Włóż baterię i naciśnij przycisk, a kaktus będzie się kołysać i śpiewać wesołą piosenkę” – możemy przeczytać na jednej z aukcji. Patrząc na ilość zamówień, widać, że cieszy się sporym zainteresowaniem. 

Zabawka, która „pobudza wyobraźnię”

Kaktus trafił już też na nasze lokalne Allegro. Kosztuje on ok. 50 zł. „Idealny jako prezent urodzinowy. Pomocny we wczesnej edukacji. Przyniesie dziecku szczęśliwe chwile” – czytamy w opisie aukcji. 

Tańcząca i śpiewająca zabawka reklamowana jest jako przyjazna dzieciom. Zdaniem jej producenta może pomóc dzieciom pobudzić wyobraźnię i kreatywność. Śmieszne czy straszne?

Źródło: Taiwan News

Zobacz też:
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy