ubranka z Lidla dla dzieci
fot. AdobeStock

Lidl: Zabawki na podwórko i do ogrodu w atrakcyjnych cenach

Najwyższy czas pomyśleć o rowerze, hulajnodze, huśtawce i zabawkach do piasku. Będą idealne na wiosnę i ucieszą każdego malucha i przedszkolaka.
Dominika Bielas
ubranka z Lidla dla dzieci
fot. AdobeStock
Droga mamo, czy już jesteś gotowa na wiosnę? Choć za oknem na razie szaro i buro to za nami pierwszy słoneczny weekend i takich dni ma być coraz więcej. Warto zawczasu zadbać o zabawki dla malucha, dzięki którym zabawa na świeżym powietrzu będzie jeszcze lepsza.

Zabawki do ogrodu

W internetowym sklepie Lidla od poniedziałku bardzo ciekawa oferta, aż szkoda z niej nie skorzystać. Znaleźć w niej możesz choćby hulajnogi dla przedszkolaków (129,00 zł) i rowerki biegowe dla maluchów (139,00 zł).
Hulajnoga z Lidla

Znalazłysmy też kilka podobnych propozycji w internecie:

Każde dziecko ma mnóstwo frajdy z huśtawki. Jeśli masz działkę lub ogród, w sklepie Lidla masz do wyboru aż 3 różne rodzaje zabawek tego typu już za 29,99 zł.
Huśtawka z Lidla

W ciekawych oferach można przebierać także na Allegro:

Dla wielbicieli samochodów auta w rozmiarach XXL  już od 99,00 zł. Zabawki idelane dla małych kierowców, budowniczych i strażaków. Świetna zabawa gwarantowana!
Samchody zabawkowe z Lidla
Dla małego pomocnika znajdziesz także zabawkowe urządzenia ogrodowe. Wierne odzwierciedlają sprzęty tylko dla dorosłych i masz tu aż trzy warianty do wyboru w atrakcyjnych cenie - 59,90 zł. Warto także sprawdzić, czy po zimie nie trzeba uzupełnić kompletu do piaskownicy. Duży wybór różnych zestawów już od 11,99 zł.
Zabawkowe narzędzia ogorodwe
Lidl przygotował także coś na niepogodę, bo wiadomo w „w marcu jak w garncu” Do wyboru masz zestawy PlayDoh i PlayTive Junior z ciastoliną już od 15,99 zł, a także zestawy piasku kinetycznego za 22,99 zł.
Ciastolina i piasek kinetyczny z Lidla

Zobacz także:
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy