wonder-buddies TINY LOVE
fot. materiały promocyjne

Zabawki, które pomagają dziecku się rozwijać (wspieraj WOŚP i wygraj!)

Zabawki interaktywne mogą w łatwy sposób wspomagać rozwój dziecka, a Mali Odkrywcy od Tiny Love są na to najlepszym dowodem. Wonder Buddies rozbudzają kreatywność oraz wiele umiejętności społecznych i językowych. A teraz można je otrzymać w prezencie, biorąc udział w aukcji na rzecz WOŚP.
wonder-buddies TINY LOVE
fot. materiały promocyjne
Mali Odkrywcy, czyli zabawki interaktywne Wonder Buddies, czekają na zwycięzcę aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To dodatkowy, szczególny prezent, obok sesji okładkowej do magazynu „Mamo, to ja”! Nie warto zwlekać, bo biorąc udział w licytacji, przy okazji pomagamy potrzebującym dzieciom. 

Superzabawki Tiny Love trafią do zwycięzcy aukcji dla WOŚP

Firma Marko przygotowała wyjątkowy prezent dla szczęśliwca, który wygra dobroczynną aukcję dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stawką licytacji jest sesja zdjęciowa na okładkę magazynu „Mamo, to ja” oraz zestaw trzech fantastycznych zabawek interaktywnych Mali Odkrywcy (Wonder Buddies). To niezwykłe zabawki, które pomagają w rozwoju dzieci. 

Królik Thomas

Wesoły królik swoje imię zawdzięcza Thomasowi Edisonowi. Jest bardzo ciekawski i zawsze uśmiechnięty. Zabawka interaktywna pomaga dziecku w nauce kojarzenia i zapamiętywania, świetnie sprawdza się w czasie indywidualnej zabawy, jak i podczas wspólnych harców z rodzicami. Pozwala edukować dziecko w najbardziej naturalny sposób: przez śmiech i pobudzanie jego ciekawości.
królik thomas

Myszka Coco

Urocza Myszka Coco to imienniczka Coco Chanel. Została stworzona z myślą o rocznych dzieciach. Jako zabawka interaktywna wchodzi z maluchem w interakcję, a dzięki specjalnym czujnikom reaguje na to, co dziecko robi. Pozwala poszerzać słownictwo i zdobywać fascynującą wiedzę o świecie. 
myszka coco

Lew Leonardo

Zabawka w postaci sympatycznego lwa została zaprojektowana przez zespół ekspertów od rozwoju dzieci, a nazwana na cześć Leonarda Da Vinci. Jest dostosowana do umiejętności motorycznych małego dziecka i idealnie pasuje do jego dłoni. Lew ma wyraźne rysy twarzy i szeroki uśmiech, zapoznaje dziecko z nowymi dźwiękami i kształtami.
lew leonardo
Kliknij w baner, by wziąć udział w licytacji:

aukcja WOŚP okładka Mamo, To Ja

Regulamin licytacji
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy