zabawki na dzień dziecka
fot. adobe stock

Zabawki na Dzień Dziecka — nasz wybór!

 

Zabawki na Dzień Dziecka to temat, który może spędzać sen z powiek wielu rodzicom czy dziadkom! Jak w gąszczu plastikowych lalek, samochodzików czy pluszaków nie stracić głowy i wybrać coś, co jednocześnie sprawi dziecku frajdę i przyczyni się do jego rozwoju? Podpowiadamy!
Katarzyna Gałązkiewicz
zabawki na dzień dziecka
fot. adobe stock
Zabawki na Dzień Dziecka to dobry i sprawdzony pomysł na prezent dla malca. Warto, aby zabawki na Dzień Dziecka sprawiły dzieciakom przyjemność oraz były dopasowane do ich wieku. Na rynku dostępnych jest wiele zabawek dla dzieci, co wcale nie ułatwia wyboru. Jeśli szukasz inspiracji, podpowiadamy jakie zabawki na Dzień Dziecka wybrać!

Zabawki na Dzień Dziecka — propozycje

Zabawki na Dzień Dziecka:

Domowy plac zabaw — taka zabawka na Dzień Dziecka z pewnością uszczęśliwi nie jedno dziecko! Jeśli przestrzeń Ci na to pozwala, spraw latorośli prezent, który zapamięta na długo. Domowy plac zabaw wyposażony jest zwykle w zjeżdżalnię oraz piłeczki, dlatego warto wziąć pod uwagę metraż. Dzieci uwielbiają takie zabawki i najczęściej trudno je od nich odciągnąć!


Huśtawka do pokoju dziecięcego — jeśli malec, dla którego szukasz zabawek na Dzień Dziecka, jest dwulatkiem, lub niedługo nim będzie, z pewnością ucieszy go huśtawka! Huśtawkę można przymocować do framug drzwi i bez problemu, po zabawie zdjąć. Tego typu zabawka na Dzień Dziecka oprócz tego, że jest funkcjonalna, to gwarantuje dziecku niekończącą się zabawę.


Obrotowa tablica magnetyczna — jest to propozycja edukacyjnej zabawki na Dzień Dziecka. Dzięki tablicy twoje dziecko może uczyć się pisać, rysować, a także bawić się z innymi dziećmi np. w szkołę. Poza tym zajmuje mało miejsca i łatwo ją przenieść do innego pomieszczenia.


Zestaw "Mały lekarz" - medyczne zabawki na Dzień Dziecka są ostatnimi czasy bardzo popularne i można je dostać w wielu sklepach. Dzięki zabawkom edukacyjnym, do który należy zaliczyć powyższy zestaw, twoje dziecko może zacząć uczyć się części ciała oraz ich istotnych funkcji — ale do tego niezbędna będzie twoja merytoryczna pomoc!


Drewniane warzywa i owoce do krojenia — jeśli twoje dziecko lubi spędzać z tobą czas w kuchni lub jeśli chciałabyś go do tego zachęcić, spraw mu zestaw drewnianych warzyw i owoców do krojenia. Taka zabawka na Dzień Dziecka może być również czynnikiem motywującym malca do zdrowego odżywiania!

Drewniane warzywa i owoce do krojenia znajdziesz także w Internecie:Zobacz także:
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy