Mega Bloks
fot. Mega Bloks®

Kupuj mądre prezenty: jedna zabawka, wiele możliwości (nowości Xmas)

Szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka? Odkryj absolutną nowość od Mega Bloks®, która na pewno ucieszy malucha. Sprawdź, dlaczego!
Mega Bloks
fot. Mega Bloks®


Święta Bożego Narodzenia już za pasem, dlatego warto pomyśleć o tym, co podrzucić pod choinkę naszemu maluchowi. Nie może to być prezent, który mu się szybko znudzi i trafi na półkę, a dodatkowo oprócz dobrej zabawy, powinien również pełnić funkcję edukacyjną. A już szczytem marzeń byłoby, gdyby po zakończonej zabawie łatwo można było uprzątnąć pokój. Czy istnieje taka „magiczna” zabawka? Oczywiście! Jest nią wózek – sorter kształtów. Oto, dlaczego to świetny wybór pod choinkę.

Ta zabawka spełnia wiele funkcji

Wyjątkowy pojazd Mega Bloks wózek i sorter 2 w 1 zapewni radosną zabawę w budowanie i sortowanie kształtów! Dzięki niemu twoje dziecko nauczy się rozpoznawać kolory i figury geometryczne, podczas zabawy pojazdem na kółkach. Wystarczy, że maluch chwyci kolorowy klocek i dopasuje go do odpowiedniego otworu, a w mgnieniu oka element znajdzie się w środku magicznego pojemnika. Ta zabawka jest mobilna! Wygodny uchwyt pozwala ciągnąć wózek na jego dużych kołach i przewozić klocki. A do tego można budować przeróżne konstrukcje bezpośrednio na uchwycie! Niebieska rączka została zaprojektowana tak, aby maluch mógł wykorzystać elementy z innych zestawów Mega Bloks i na szczycie pojazdu stworzyć nową fantastyczną budowlę. To zabawka, która spełnia tak wiele funkcji, że nie sposób się z nią nudzić.

Odkrywanie kształtów

Maluch może układać klocki i sortować je, ucząc się rozmaitych kształtów podczas radosnej zabawy w budowanie. Oprócz tego może ciągnąć pojazd i przez to bawić się w dowolnym miejscu. Możecie też pobawić się w rysowanie figur geometrycznych. Przygotujcie kartkę i wspólnie spróbujcie odrysować kształt np. trójkąta. Użyjcie do tego kredki w takim samym kolorze, w jakim jest dany klocek. Gdy już uzyskacie odpowiedni wzór, wrzućcie element do sortera. W ten sposób twoje pociecha rozwinie swoją wiedzę, a po skończonej zabawie od razu zrobi się porządek! Niewątpliwą zaletą tej zabawki jest to, że mogą się nią bawić zarówno dzieci, które mają roczek, jak i pięciolatki.


Cechy zabawki

  • Wózek do ciągnięcia i sorter do nauki kształtów w klasycznych kolorach
  • 25 klocków do budowania, w tym 6 klocków w wyjątkowych kształtach
  • Zdejmowana pokrywa z sorterem kształtów zakładana na górę pojazdu
  • Wygodny, rozkładany uchwyt z powierzchnią do budowania
  • Maluch dopasowuje klocki do otworów w sorterze i uczy się kształtów!
  • Idealny dla małych rączek
  • Zręcznościowa zabawa wspomaga wczesny rozwój dziecka
  • Łącz z innymi zabawkami, zestawami i klockami Mega Bloks® dla dzieci i buduj wymarzone konstrukcje!​

Jeżeli nadal szukasz prezentu świątecznego dla swojego dziecka lub zastanawiasz się, jaką frajdę sprawić maluchowi z dalszej rodziny, mamy nadzieję, że ta propozycja w pełni cię przekonuje! Wózek-sorter to wspaniała zabawka, która jednocześnie uczy i dostarcza mnóstwa radości z zabawy. 

Więcej: Mega Bloks

Zobacz także

Popularne tematy