Zabawki Masza i Niedźwiedź
fot. AdobeStock

Zabawki z bajki „Masza i niedźwiedź” [lalki, figurki, maskotki]

Masza i jej przyjaciel niedźwiedź to świetny pomysł na prezent zarówno dla malucha, jak i przedszkolaka.
Dominika Bielas
Zabawki Masza i Niedźwiedź
fot. AdobeStock
Bajkowa Masza to ciekawa świata dziewczynka. Jest urwisem i cały czas robi psikusy swojemu opiekunowi, niedźwiedziowi, ale dzieci i tak ją kochają. Chętnie utożsamiają się z tymi postaciami, dlatego dla wielu maluchów będą one rewelacyjnym pomysłem na prezent.
  • Lalki Maszy

Bajka o małej psotnicy i jej przyjacielu niedźwiedziu bije prawdziwe rekordy popularności, podobnie jak wszystkie zabawki i akcesoria produkowane na licencji tej kreskówki. Trudno się dziwić. Masza jest prześmieszna i niezwykle interesująca dla dzieci. Każda dziewczynka, która obejrzała bajkę, chciałaby mieć jej główną bohaterkę. Wśród dziewczynek ogromną popularnością cieszą się duże lalki. Są sympatyczne, uśmiechnięte i zachęcają do wspólnej zabawy. Interaktywna Masza występuje w dwóch rozmiarach 20 cm i 40 cm.
  • Maskotka niedźwiedzia

Jeśli Masza to i miś, bo w końcu komu będzie dokuczać mała psotnica.
  • Domek i figurki Maszy i niedźwiedzia

Dostępne są też lalki w wersji kieszonkowej. Kompaktowe figurki Maszy można zabrać ze sobą w podróż lub do przedszkola i w każdej sytuacji pozwalają uruchomić wyobraźnię i spędzić czas na twórczej zabawie. Małe lalki dostępne są w pojedynkę lub w zestawach z innymi akcesoriami, na przykład łóżkiem, biurkiem czy całym domkiem. Wybór jest tak duży, że z pewnością znajdziesz lalkę, która idealnie będzie pasować twojemu dziecku.
  • Klocki, gry i zabawki

Małym wielbicielom bajki na pewno spodobają się też klocki tematyczne, puzzle, układanki i gry z Maszą i Niedźwiedziem przeznaczone dla maluchów i starszaków.
Dostępne są także akcesoria, które z pewnością uatrakcyjnią zabawę, jak choćby wózek dla lalek czy serwis kawowy.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Sara Boruc o trzecim dziecku: „Nie chcę niczego ominąć”
Gwiazda zdradziła, jak wygląda macierzyństwo po trzydziestce i jakie są plusy dużej różnicy wieku między dziećmi. Czy planuje kolejne powiększenie rodziny?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy