GRY
 
 

ZABAWY Z ROZUMEM, CZYLI WCZESNA EDUKACJA PRAWOPÓŁKULOWA

Wtorki, piątki i niedziele - FikuMikuCafe zaprasza na ZABAWY Z ROZUMEM to zajęcia prowadzonę metodą "Cudowne Dziecko".

wydarzenia
fot. FikuMikuCafe
3-5 lat - wtorki, godz. 17:00
3-5 lat - niedziele, godz. 17:00
2-3 lata - wtorki, godz. 10:30
2-3 lata - piątki, godz. 10:30


Jest to nowatorska metoda wspierania zdolności dziecka w wieku 0-6 lat, dążąca do równowagi pomiędzy umiejętnościami a kreatywnością, rozwijająca cały mózg.

Mając świadomość wpływu na rozwój dziecka, na zajęciach zadbamy o ich wszechstronny rozwój w zakresie: ciała (ćwiczenia ruchowe, zabawy manualne), intelektu (nauka czytania, matematyki), wiedzy encyklopedycznej, emocji, poczucia własnej wartości, wyobraźni, kreatywności oraz pamięci fotograficznej.

Do 6. roku życia mózg człowieka jest niezwykle elastyczny, gotowy podjąć różne wyzwania i przyjąć wszelkie informacje. W wieku 6 lat jest w około 80% ukształtowany. Do tego czasu dziecko może zgromadzić wiele informacji i ukształtować zdolności, które będą mu służyć przez całe jego życie. W małym dziecku płonie nieograniczona żądza zdobywania wiedzy. Możemy ją zwielokrotnić stwarzając dziecku nieograniczone warunki rozwoju. Kojarząc naukę z chodzeniem do szkoły, zapomnieliśmy, że nauka jest najlepszą w życiu zabawą. Małe dzieci chcą się uczyć tak bardzo, że nie potrafią odróżnić zabawy od nauki.

U dzieci rozwijanych metodą \'Cudowne Dziecko\' obserwujemy lepszą pamięć, bardzo dobry rozwój mowy, ogromne zainteresowanie uczeniem się, dobrą umiejętność rozumienia instrukcji, samodzielnej pracy, umiejętność formułowania swoich myśli, dostrzegania szczegółów, szybkie rozumienie koncepcji i pojęć matematycznych, rozpoznawanie z łatwością słów i obrazów z flash cards, świetną równowagę i sprawność fizyczną, niezwykłą wyobraźnię oraz kreatywność, pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Pozwól swojemu dziecku zaskakiwać cię nowymi osiągnięciami i sukcesami. Przyjdź na zajęcia, a Twoje dziecko zacznie optymalnie rozwijać wszystkie swoje zmysły.

Prowadząca: Joanna Pogodzińska. Z wykształcenia architekt, teraz szczęśliwa i spełniona mama 3-letniego Tymona. Zafascynowana elastycznością umysłu małych dzieci, zainteresowała się metodą wspierania rozwoju \'Cudowne Dziecko\'. Pierwotnie ukończone szkolenia oraz zdobyta tam wiedza miała służyć do wspomagania zdolności synka. W między czasie uzyskała licencję trenera na prowadzenie zajęć z dziećmi metodą \'Cudowne Dziecko\' Instytutu Rozwoju Małego Dziecka.

Czas trwania: 45 minut.
Zapisy: zapisy@fikumikucafe.pl, 692 448 112
Cena:
25 zł w karnecie miesięcznym
30 zł jednorazowo

FikuMikuCafe
ul. Zwycięzców 32
Warszawa

więcej »
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj