Anna Lewandowska i jej nianie
fot. instagram/annalewandowskahpba

Zabiegana Lewandwska pyta: „I gdzie te moje nianie?”

Ania Lewandowska ma wiele zalet, których nie sposób nie zauważyć, teraz mogliśmy się przekonać o istnieniu jeszcze jednej –​ trenerka ma ogromny dystans do siebie! Ania żartobliwie skomentowała doniesienia o tym, że jej dziećmi zajmują się nianie.
Joanna  Biegaj
Anna Lewandowska i jej nianie
fot. instagram/annalewandowskahpba
Ania Lewandowska konsekwentnie udowadnia, że nie wystarcza jej jedynie bycie żoną znanego piłkarza. Kobieta stale się rozwija i spełnia zawodowo. Nie odpuszcza także swojej pasji, jaką jest sport (nawet gdy była w ciąży!), czego efekty możemy podziwiać na jej Instagramie. Dodatkowo jest mamą dwóch małych córeczek, fanki więc często zarzucają jej, że na pewno nie zajmuje się dziećmi sama, tylko ma nianie do pomocy.

Sztab niań do pomocy

Ania jest bardzo aktywną osobą, działa na wielu płaszczyznach, prowadzi swój biznes, a dodatkowo systematycznie trenuje. Co więcej, jest przykładną żoną i mamą dwójki dzieci. Tego już za dużo! Z pewnością, jak sądzi wiele internautek, musi mieć do pomocy cały sztab niań, które czuwają nad jej dziećmi w dzień i w nocy. I oczywiście rodzina Lewandowskich pewnie zabiera swoje nianie ze sobą na wakacje, tak jak ma to w zwyczaju Ania Wendzikowska. Nic bardziej mylnego!
Redakcja poleca: Rodzice na zajęciach dzieci - co dają mamom? Film
Co zajęcia dla dzieci dają mamom? Szereg korzyści! Mamy mają okazję do wyjścia z domu, a z zajęć czerpią pomysły na jeszcze fajniejsze zabawy ze swoimi dziećmi. Zobacz, co rodzice robią na zajęciach dla dwulatków!

Gdzie te nianie?

Lewandowska w ostatnim wpisie na Instagramie odniosła się do kąśliwych komentarzy w kwestii posiadania nań, którymi jest zasypywana przez internautów. Kobieta wykazała się ogromnym dystansem do siebie. Przy okazji wyznała, że nadal nie może uwierzyć, że drużyna jej męża wygrała Ligę Mistrzów.

„Sen? Jeszcze nie dowierzam 🏆🙈🥳
Niech mnie ktoś uszczypnie!!! Radości nie ma końca 🙏🎈🏆
A my już od rana w biegu....
I gdzie te moje nianie😉🤗”

[pisownia cytatów oryg. – przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy