skazana na śmierć, Debra Jean Milke

Z celi śmierci za zabójstwo syna wyjdzie na wolność

Od 22 lat siedzi za kratkami za zabójstwo swojego 4-letniego synka. Po tych wydarzeniach lada dzień może wyjść na wolność. Sprawdź, jak jej się to udało.
 
Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Antropologicznego, ponad 200 kobiet w Stanach Zjednoczonych zabija swoje dzieci każdego roku!Debra Jean Milke choć nigdy nie przyznała się do winy, ostatnie 22 lata spędziła w więzieniu z wyrokiem śmierci.]

W owym tragicznym dniu Debra ubrała odświętnie swojego syna i powiedziała mu, że idzie na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Zamiast tego chłopak Debry wraz ze swoim kolegom zabrał chłopca na pustynię, gdzie strzelili 3 razy w tył głowy dziecka.

Według sądu był to spisek uknuty przez matkę chłopca i 2 mężczyzn w celu uzyskania 50000 dolarów z polisy ubezpieczeniowej na życie.

W 1997r sąd w Arizonie wydał na Debre Milke wyrok śmierci. Wykonanie wyroku zostało opóźnione ze względu na danie możliwości wyczerpania odwołań federalnych.

Zwrot wydarzeń nastąpił w ostatnich dniach, kiedy to adwokaci skazanej kobiety, obalili wiarygodność kluczowego świadka w procesie. Okazało się, że zeznający w sprawie detektyw to notoryczny kłamca.

Czy Debra Milke spędziła ponad 20 lat w więzieniu będąc niewinną? - komentuj na forum babyonline.pl

Z braku innych dowodów skazana może zostać zwolniona z więzienia.
Adwokat Mikle twierdzi, że kobieta wciąż utrzymuje swoją niewinność i zawsze była kochającą matką.

Dwaj mężczyźni skazani w procesie są również w celach śmierci. W trakcie postępowania śledczego przyznali się do winy. Obaj nie będą zeznawać przeciwko matce zabitego chłopca.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy