Antycovidowcy
fot. Adobe Stock

Zachorowała na COVID-19, w który… NIE WIERZYŁA! „Wstydzę się bardzo"

„Strasznie głupio przyznać się do własnej ignorancji" - pisze internautka, która jeszcze niedawno przeczyła istnieniu pandemii… po czym sama zachorowała na COVID-19.
Aleksandra Zaborowska
Antycovidowcy
fot. Adobe Stock
„Jeszcze niedawno pytałam znajomych, czy znają kogoś, kto chorował na covid. Dziś już nie spytam" – wyznała Anna „Anty-Covidi-Anka” Kamińska.

Anty-covidowcy a fakty

„Minął już miesiąc, odkąd zachorowałam na nieistniejącą według dawnej mnie chorobę. Strasznie głupio przyznać się do własnej ignorancji, ale czuję, że powinnam, bo wstydzę się bardzo na myśl, że byłam taka naiwna i w dodatku przekonywałam innych, że covid-19 to tylko wymyślona i oczywiście realizowana Plandemia" – napisała na swoim profilu na Facebooku Anna Kamińska.

Kamińska wyznaje, że pierwsze objawy COVID-19 obejmowały u niej wręcz ścinający z nóg ból głowy, ciężkie bóle kości i okropny ból zatok.

„Bolały nawet zęby, też wszystkie. Nie mam porównania z niczym, co dotychczas przeżyłam, tak dziwne i dojmujące było uczucie rozbicia i udręczenia” – wyznała.

W przejmującej relacji internautka opisuje swoją metamorfozę: od osoby przeczącej pandemii aż do ozdrowieńca.
 

MIESIĄC Z ŻYCIA ANTY-COVIDi-ANKI Tak, to będzie o mnie post. Długi, bo minął już miesiąc odkąd zachorowałam na...

Opublikowany przez Annę Kamińską Niedziela, 13 grudnia 2020
Źródło: Facebook, Radio Zet

Zobacz też:
Redakcja poleca: Suche utonięcie i wtórne utonięcie: objawy, przyczyny, pierwsza pomoc
Suche utonięcie różni się od wtórnego, do którego może dojść nawet 3 dni po kontakcie z wodą. Trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby nie dopuścić do tragedii. Zobacz, jakie są objawy wtórnego i suchego utonięcia oraz dowiedz się co robić, gdy zauważysz któryś z nich u swojego dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy