dziecko płakało przez mikołaja
fot. Adobe Stock

Święty [WREDNY] Mikołaj w centrum handlowym doprowadził chłopca do płaczu!

W centrum handlowym wydarzyła się bardzo przykra sytuacja. Zachowanie Świętego Mikołaja sprawiło, że mały chłopiec się rozpłakał. Czy człowiek udający Świętego Mikołaja postąpił słusznie? W sieci zawrzało!
Joanna  Biegaj
dziecko płakało przez mikołaja
fot. Adobe Stock
Święty Mikołaj rozdawał dzieciom prezenty w centrum handlowym. Jeden z chłopców poprosił o konkretną zabawkę. Mikołaj jednak nie chciał ofiarować jej dziecku i był bardzo konsekwentny w swojej decyzji. Niestety, finał był smutny, ponieważ chłopczyk wybuchł płaczem.

Upragniony prezent 

Chłopiec poprosił Świętego Mikołaja, by podarował mu konkretny prezent. Wymarzoną zabawką był pistoletu firmy Nerf. Mikołaj jednak zdecydowanie odmówił i zaproponował mu inny prezent: „Mogę zaproponować ci inne zabawki. Wiele innych zabawek. Klocki Lego. Rower. Są tutaj też samochody i ciężarówki. Co o tym myślisz?”.

Dziecko wybuchło płaczem

Dziecko jednak nie chciało słyszeć o innej zabawce i zaczęło płakać. Mama chłopca próbowała go uspokoić. Zwróciła się także do Świętego Mikołaja, by zgodził się dać chłopcu zabawkę, o którą prosi maluch.

Szczęśliwe zakończenie?

Historia miała jednak ciąg dalszy. Gdy sprawa została nagłośniona – centrum handlowe przeprosiło za zachowanie Mikołaja. Firma skontaktowała się z rodziną dziecka i postarała się wszystko naprawić. Poinformowała także, że „prawdziwy Mikołaj” odwiedził chłopca w jego domu i przyniósł mu pistolet Nerf.

Dyskusja w sieci

W sieci rozpętała się dyskusja na temat zachowania Świętego Mikołaja. Niektórzy internauci byli zdania, że Mikołaj postąpił prawidłowo, twierdząc, że pistolety nie są dla dzieci (nawet te w postaci zabawek!). Inne osoby natomiast negatywnie oceniały zachowanie człowieka, który udawał Mikołaja w centrum handlowym.

„Co za śmieszna wymówka Mikołaja. To jest całkowicie nie na miejscu”

„Co za okropny człowiek, zdecydowanie niegodny Świętego Mikołaja”

„Nie chodzi już o Boże Narodzenie ani o marzenia, on jest zatrudniony do forsowania ideologii”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: YouTube, dailymail.co.uk

Zobacz także: 
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy