GRY
 
 

Zaczytana Niedziela z "Chcę mieć przyjaciela" w Kawiarni Plac Zabaw

17.06.2012 w Kawiarni Plac Zabaw kolejna "Zaczytana Niedziela". Tym razem z książką Danuty Wawiłow "Chcę mieć przyjaciela"

danuta wawiłow, książki dla dzieci
fot. Materiały prasowe

W piątek Julka obudziła się jakaś smutna. Aż do obiadu nie chciała się bawić ani rysować, ani biegać z Ciapkiem, tylko stała przy oknie i myślała. A przy obiedzie powiedziała do mamy:

- Wam to dobrze! Ty masz tatę, tata ma ciebie, Wojtek ma Ciapka, Ciapek ma Wojtka, a ja? Nic!

- Masz mnie i tatę, Wojtka i Ciapka – powiedziała mama. - To mało?

- Mało! - Julka potrząsnęła głową. - Ja chcę mieć przyjaciela!

 

W najbliższą Zaczytaną Niedzielę cofniemy się w czasie o ponad 30 lat, kiedy to legendarna autorka książek dla dzieci, Danuta Wawiłow, napisała opowiadanie pod tytułem „Chcę mieć przyjaciela”. Zdziwicie się, że po tylu latach znalezienie przyjaciela, na którym można polegać i z którym każda spędzona chwila jest wyjątkowa, jest tak samo trudne, jak wtedy!

Po czytance poopowiadamy sobie nawzajem o naszych przyjaciołach i specjalnie dla tych, którzy chcieli w ostatnią niedzielę zakopać w ogródku swój sekret, ale nie udało im się dotrzeć, zrobimy drugą edycję zabawy – tym razem z dedykacją dla przyjaciela.

 

Zapraszamy!

 

Zaczytane Niedziele w Kawiarni Plac Zabaw - „Chcę mieć przyjaciela” Danuta Wawiłow

ul. Jeżewskiego (przy kortach tenisowych)

niedziela, 17.06.2012

godz. 12:00

wstęp wolny

Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (4 oceny)

3.0
Doładuj
Przeładuj