GRY
 
 

Zaczytane Niedziele w Kawiarni Plac Zabaw - „Igor i lalki”

1.04.2012r.,godz. 12:00 Kawiarnia Plac Zabaw zaprasza dzieci na spotkanie z cyklu Zaczytane Niedziele.

kawiarnia plac zabaw
Kiedy chłopaki grają w przedszkolu w nogę - zawsze chcą mieć w drużynie Igora, który jest świetnym strzelcem. Ale piłka nożna nie jest jedyną pasją Igora. Bardzo chętnie pobawiłby się lalkami, przemyca nawet jedną w plecaku do przedszkola. Okazuje się jednak, że to wcale nie jest takie proste. Czy dziewczynki pozwolą mu się bawić razem z nimi? I co na to powiedzą jego koledzy?

W Zaczytaną Niedzielę 1. kwietnia przeczytamy książkę obrazkową Piji Lindenbaum „Igor i lalki” (wtd. Zakamarki), historię o przekraczaniu granic - tych wewnętrznych i tych narzuconych. Książka ta spodoba się wszystkim, którzy buntują się przeciw jedynie różowym dziewczynkom i jedynie niebieskim chłopcom. Starszym dzieciom przybliży ideę przełamywania stereotypów, młodsze natomiast zachwycą się fantastycznymi ilustracjami
 
Zaczytane Niedziele w Kawiarni Plac Zabaw
ul. Jeżewskiego (przy kortach tenisowych)
niedziela, 1.04.2012
godz. 12:00
wstęp wolny
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj