GRY
 
 

Zaczytane Niedziele w Kawiarni Plac Zabaw - Mój przyjaciel Szymon

30.09.2012r., godz.12:00 Pewnego pięknego dnia Tymon postanawia zwiedzić świat. Przede wszystkim chce zobaczyć ogromne błękitne morze.

kawiarnia plac zabaw

Na swojej drodze spotyka mewę o imieniu Szymon. Nowy przyjaciel zaprasza Tymona do swojego domu w nadmorskiej miejscowości, jednak inni mieszkańcy nie są aż tak pozytywnie nastawieni do przybysza. Do czasu, gdy…

W Zaczytaną Niedzielę 30.września wysłuchamy historii „Mój przyjaciel Szymon” wyd. EneDueRabe. Sprawdzimy, jak wielka jest siła przyjaźni i jak cenna może być odmienność od tego, co nas na co dzień otacza – a jednocześnie jak trudno ją czasem zaakceptować. Tematy te, choć trudne, ubrane zostały w prosty i zrozumiały język oraz okraszone pięknymi akwarelowymi ilustracjami, które spodobają się nawet najmłodszym uczestnikom.

Zaczytane Niedziele w Kawiarni Plac Zabaw – „Mój przyjaciel Szymon” K. Crowther, wyd. EneDueRabe
ul. Jeżewskiego (przy kortach tenisowych)
Warszawa

wstęp wolny
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj