GRY
 
 

„Żadna NORMALNA kobieta nie zostawiłaby dziecka tak szybko” – kolejna mama w ogniu krytyki

Każda młoda mama ma prawo do odpoczynku i randki z własnym mężem. Ale czy na pewno? Muzyk John Legend i jego żona przekonali się, że jeśli masz dziecko, musisz siedzieć w domu!

Chrissy Teigen z córeczką
fot. Instagram/chrissyteigen
Wszystkie mamy są oceniane i krytykowane, nawet te sławne. Chrissy Teigen (modelka) i John Legend (muzyk) w połowie kwietnia zostali rodzicami i z dumą publikują na portalach społecznościowych zdjęcia swojej córeczki. Nie sądzili, że przez jeden wieczór spędzony we dwoje zostaną tak skrytykowani!

Urodziłaś dziecko? Zostań w domu

Młodzi rodzice poszli zjeść obiad w restauracji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ich córeczka przyszła na świat niewiele ponad tydzień wcześniej... Jednak czy naprawdę jest to takie dziwne? Gdy tylko zamieszczono w Internecie zdjęcia pary bez dziecka, pojawiły się pod nimi dziesiątki negatywnych komentarzy.Internauci piszą:

Dopiero urodziłaś dziecko, zostań w domu. – Smitafajitapita
Głupia. Żadna normalna kobieta nie zostawiłaby swojego dziecka tak szybko. – Alisynpowell
Na pewno nie karmi piersią. Gdyby karmiła, nie założyłaby tej bluzki. – Tlwarners
Przecież dopiero co urodziła! – Jesscerone
Lata walki z niepłodnością, w końcu urodziła i zostawia dziecko po tygodniu. – theloveleeme

Wiele kobiet stanęło w obronie Chrissy. "Szczęśliwe pary są najlepszymi rodzicami. Mam nadzieję, ze dobrze się bawiliście podczas randki" – napisała jedna z internautek. Wśród komentarzy pod zdjęciami pojawiło się kilka dotyczących zdrowia młodej mamy – poród jest dla kobiet na tyle wyczerpujący, że powinna po nim długo odpoczywać, by wrócić do pełni sił. Chrissy nie przejęła się falą krytyki. Wręcz przeciwnie, rozbawiło ją oburzenie niektórych osób. Na pytanie, jak radzi sobie mała Luna, odpowiedziała na Twitterze: "Nie wiem, nie mogę jej znaleźć". Zamieściła także zdjęcie obiadu, który jadła tamtego dnia. 

Czy widzicie coś złego w tym, że rodzice wyszli do restauracji bez dziecka? Kiedy same po raz pierwszy zostawiłyście wasze maluchy z babcią, tatą czy opiekunką?

Czytaj także: Malinowska, urodziłaś, siedź w domu!
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 3
Zobacz, jak karmić dziecko w pozycji spod pachy.
Doładuj
Przeładuj