GRY
 
 

„Zagadkowa wiosna” w zoo

17.03.2012r., Ogród Fauny Polskiej zaprasza na spotkanie „Zagadkowa wiosna”. Będą łamigłówki z nagrodami i wspólne spalenie marzanny!

logo, Leśny Park Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku

Do wspólnej zabawy nakłaniamy zarówno tych najmłodszych, jak i ich opiekunów. Rozpoczniemy o godzinie 13.30. Wtedy to każda rodzina otrzyma kartę zadań i można ruszyć w ekscytującą wędrówkę po zoo w poszukiwaniu pytań, na które należy poprawnie odpowiedzieć. Na uczestników spotkania czeka też nie lada atrakcja- najpierw rodzinnie zrobimy kukły marzanny, by potem spalić je w ognisku i pożegnać zimę. Każdy, kto przyniesie ze sobą kiełbaski będzie mógł je upiec podczas imprezy.

Na zakończenie spośród wszystkich oddanych kart zadań nastąpi losowanie nagród. Do wygrania jest rodzinny karnet wstępu do zoo, karnet do parku Rozrywki, gadżety LPKiW, możliwość zrobienia sobie zdjęcia z pytonem i karmienie żubrów. Koniec spotkania o godzinie 16.

Aby wziąć udział we wspólnej zabawie trzeba wcześniej zgłosić swój udział pod numerem 052 328 00 08, adresem e-mail zoo@myslecinek.pl lub osobiście w Ogrodzie Fauny Polskiej od poniedziałku do piątku w godz.7-15. Termin zgłoszeń telefonicznych i e-mailowych upływa 14 marca. Osobiście można zapisywać się do godziny 14 w dniu imprezy.
Należy mieć ze sobą długopis!   

Wpisowym jest bilet wstępu do Ogrodu Fauny Polskiej w cenie 7 zł i 5 zł.
Wejściówka dla dzieci, które przyniosą ze sobą choć jedno jabłko kosztuje 4 zł.   

To pierwsza impreza z cyklu „Program Przyrodniczo-Rekreacyjny dla Rodzin”. Chętni mogą uzyskać Kartę Przyrodnika i uzbierać na niej pieczątki podczas trzech spotkań. Upoważnia to do wzięcia udziału w losowaniu, w którym do zdobycia jest karnet wstępu do zoo dla całej rodziny. 


więcej »

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj