GRY
 
 

Zajęcia Capoeira dla dzieci

30.03.2012r., Tamika zaprasza dzieci na zajęcia. Capoeira, jako niezwykłe połączenie sztuki walki z elementami tańca, jest idealną formą aktywności ruchowej dla dzieci.

tamika
Dzieci w wieku:
- 3-5 lat godzina 17:00
- 6-9 lat godzina 18:00

Dzięki dużej różnorodności ruchów dziecko poznaje możliwości swojego ciała dostarczając mu niezbędną w tym wieku dawkę gimnastyki. Jako że Capoeire gra się w parach, młody uczestnik zajęć uczy się pracować w grupie i nabiera harmonii podczas gry z partnerem. Bardzo ważnym aspektem tych zajęć jest także obecność muzyki- Capoeira stwarza dla dzieci okazję do poznania podstaw rytmiki, nauki śpiewu i koordynacji tych wszystkich elementów jednocześnie . Nie ma lepszej możliwości do rozwoju dziecka jak zajęcia stanowiące połączenie zabawy z rówieśnikami, okazji do nabrania kontroli nad własnym ciałem, zdobycia odrobiny dyscypliny wywołanej pracą z innymi oraz poznania muzyki, która nadaje tej sztuce niepowtarzalną atmosferę i urok.

Rezerwacja : rezerwacje@tamika.pl lub telefonicznie : 535 644 990
czas trwania zajęć: 45 minut
cena za pojedyncze zajęcia: 35 zł
cena za cykl (4 zajęcia): 120 zł

TAMIKA
Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych
www.tamika.pl
tel. 535-644-990
ul. Wolska 44,
01-187 Warszawa 
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj