logo
fot. tamika.pl

ZAJĘCIA „GO BABY” W TAMICE

26. 07. 2011r. Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych Tamika serdecznie zaprasza na zajęcia „Go Baby”. Z nami nie można się nudzić.
logo
fot. tamika.pl
Zapraszamy na zajęcia mamy z dziećmi w wieku 6 – 12 miesięcy, 13 – 24 i 25 – 36 miesięcy, które chcą dowiedzieć się jak bawić się z dzieckiem aby pozytywnie wpływać na jego rozwój i dawać mu radość z wzajemnej bliskości. Zapraszamy dzieci, które lubią poznawać nowe dźwięki, tańczyć, śmiać się, rysować, wyklejać, malować, bawić się z rówieśnikami.

Zajęcia oparte są na różnych metodach wczesnej edukacji, prowadzone są w formie wesołej zabawy. Skupiamy się na całym rozwoju dziecka: jego ruchu, intelekcie, emocjach i aspekcie społecznym. Wykorzystywać będziemy proste formy zabawy, masażyki różnych części ciała, będziemy się skupiamy na aspekcie poznawczym, podpowiemy jak udoskonalić umiejętności wychowawcze oraz jak odkrywać i rozwijać zdolności dziecka. Pokażemy proste zabawy paluszkowe, zabawy ruchowe, muzyczne, językowe.

Zajęcia odbędą się 26 lipca we wtorek:
- o 10:00 – zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy
- o 11:45 – zajęcia dla dzieci w wieku 13-24 miesięcy
- o 12:45 – zajęcia dla dzieci w wieku 25-36 miesięcy

Tamika
Ul. Wolska 44
tel: 0 535 644 990

więcej »
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy