GRY
 
 

ZAJĘCIA „GO BABY” W TAMICE

26. 07. 2011r. Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych Tamika serdecznie zaprasza na zajęcia „Go Baby”. Z nami nie można się nudzić.

logo
fot. tamika.pl
Zapraszamy na zajęcia mamy z dziećmi w wieku 6 – 12 miesięcy, 13 – 24 i 25 – 36 miesięcy, które chcą dowiedzieć się jak bawić się z dzieckiem aby pozytywnie wpływać na jego rozwój i dawać mu radość z wzajemnej bliskości. Zapraszamy dzieci, które lubią poznawać nowe dźwięki, tańczyć, śmiać się, rysować, wyklejać, malować, bawić się z rówieśnikami.

Zajęcia oparte są na różnych metodach wczesnej edukacji, prowadzone są w formie wesołej zabawy. Skupiamy się na całym rozwoju dziecka: jego ruchu, intelekcie, emocjach i aspekcie społecznym. Wykorzystywać będziemy proste formy zabawy, masażyki różnych części ciała, będziemy się skupiamy na aspekcie poznawczym, podpowiemy jak udoskonalić umiejętności wychowawcze oraz jak odkrywać i rozwijać zdolności dziecka. Pokażemy proste zabawy paluszkowe, zabawy ruchowe, muzyczne, językowe.

Zajęcia odbędą się 26 lipca we wtorek:
- o 10:00 – zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy
- o 11:45 – zajęcia dla dzieci w wieku 13-24 miesięcy
- o 12:45 – zajęcia dla dzieci w wieku 25-36 miesięcy

Tamika
Ul. Wolska 44
tel: 0 535 644 990

więcej »
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj