logo
fot. księgarnia-bajka.com

Zajęcia w Księgarni z Bajki

23.11-14.12.2011r., Księgarnia z Bajki zaprasza dzieci na ciekawe spotkania i zajęcia.
logo
fot. księgarnia-bajka.com
23XI. godz10.15
Spotkanie dla przedszkolaków z mamą Indianką Otwieranie oczu, uszu serca na wszystko co żyje, fruwa, pływa...Nauka indiańskich tańców, powitań  i ukłonów.
Bilet - 8zł

24.XI godz.10.15
 
Pan Kuleczka przygarnie najmłodszych słuchaczy. Wszystko o radości bycia dostrzeżonym i docenionym w domu.
Bilety- 8zł.

25.XI godz.14.00 Spotkanie z Barbarą Gawryluk.
Premiera książki "Mali bohaterowie". Sześć historii, które napisało życie.Nieszczęście wpisane jest w ludzki los, ale to nie znaczy, że trzeba się poddawać. Książka uświadamia małym dzieciom, że ich rówieśnicy w wieku 7-12 lat świetnie poradzili sobie w obliczu niespodziewanego wypadku. Mimo stresu, strachu i wielkiej niepewności, mali bohaterowie zachowali zimną krew – wezwali pomoc, udzielili pomocy. Co rusz powtarzające się numery ratunkowe w każdej  z opisanych historii – 997, 998, 999, 112 wchodzą same do głowy, poza tym rozmowa ze służbami ratowniczymi – jej przebieg – podanie danych adresowych, udzielanie informacji na temat bliskich znajdujących się w mieszkaniu – uczą jak postępować prawidłowo, by pomóc służbom ratunkowym.
Wszystkie te historie kończą się dobrze – ale przyznaję – były emocje, bo mali czytelnicy cały czas myśleli – uda się czy nie. Udało się za każdym razem – to ważna lekcja życia i mądra lektura.
Wstęp wolny.

26.XI. godz.11.00

Poranek literacki na budowie. Premiera nowej  książki Media Rodziny "Uwaga! Budowa”, która w ciekawy sposób przedstawia młodemu czytelnikowi cały proces powstawania domu. Od pomysłu, przez kolejne etapy realizacji. Uczy na przykładzie dużego i skomplikowanego przedsięwzięcia, jakim jest budowa domu, że wszystko można robić rodzinnie i się tym cieszyć.Nawet dla małych rączek znają sie odpowiedzialne zadania. Dzieci będą projektować dom dla swojej rodziny, budować go z klocków. Aranżować przestrzeń  swojego pokoju.
Wstęp wolny.

W grudniu zapraszam na:

Spotkania z Świętym Mikołajem.
Specjalny program dla dzieci.
Otwieranie dzięcięcych serc na podstwie książek: "12 prezentów Świętego Mikołaja" i " W każdym z nas są drzwi do nieba".

2 grudnia, godz.19.00 Klub Skutecznego Działania.

Zgłoszenia na adres: ksd@asimo.pl

14 grudnia, godz. 10.00 i 12.00
Joanna Krzyżanek z swoim  postaciami z bajek przygotuje dzieci na Świeta Bożego Narodzenia. Prezentacja książek i warsztaty plastyczne z dziećmi.
Wstęp wolny.
Proszę o zgłaszanie woli udziału: bajka-krystyna@tlen.pl

Dom Kultury "Bajka" Wichrowe Wzgórze 124
więcej »
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy