GRY
 
 

Zajęcia z pieskami

7-05-2011r. o godz. 12:00 zapraszamy na warsztaty dzieci, które boją się psów lub prostu ich rodzice chcieliby aby nigdy nie zostały pogryzione przez psa na podwórku.

logo
fot. tamika.pl
Jak oswoić lęk przed psem i sprawić by spotkanie z psem było miłym wspomnieniem? Dlaczego patrzenie psu w oczy może zamienić go w dziką bestię?

Czy dzieci mogą uciec przed psem? Dlaczego nawet najgrzeczniejszy pies czasem staje się urwisem? Dlaczego nie wolno krzywdzić psów i co czują psy?
Właśnie na takie pytania znajdziecie odpowiedzi podczas godzinnego spotkania z psim psychologiem w TAMICE.

Dobre zachowanie w obecności psa – to klucz do bezpieczeństwa i wspaniałych relacji!

Symulacja zachowań przy spokojnym łagodnym psie to cenna nauka pod kontrolą !

Warsztaty poprowadzi psi psycholog Monika Gorbaczyńska wraz ze swoimi psimi asystentkami  suczkami rasy beagle o imieniu Kendi i Koko, które maja doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 4 lat.
Zadzwoń do nas i zapisz się ;-)
Możesz dokonać rezerwacji również: na miejscu w lokalu telefonicznie pod numerem: 502 395 627 lub 515 185 059
mailowo: rezerwacje@tamika.pl

Wstęp : 25 PLN 

Warunkiem rezerwacji jest przedpłata, na konto: 61 2490 0005 0000 4510 9850 5850 lub bezpośrednio w placówce, kartą lub gotówką. Prosimy w tytule podać nazwę zajęć. TAMIKA - Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych ul. Wolska 44 01-187 Warszawa
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj