Żaklina Tadinh urodziła
fot. Instagram

Żaklina Ta Dinh urodziła. Pokazała swoje dziecko i... szpitalny makijaż

Żaklina Ta Dinh wreszcie doczekała się swojego pierwszego dziecka. Szczęśliwa modelka pochwaliła się fanom zdjęciem z noworodkiem w objęciach.
Magdalena Drab
Żaklina Tadinh urodziła
fot. Instagram
Żaklina Ta Dinh opublikowała w internecie zdjęcia prosto ze szpitalnego łóżka. Modelka znana z programu „Top Model” trzyma na nich noworodka i ogłasza światu: „Daliśmy radę!”.

Żaklina Ta Dinh została mamą

Modelka szczegółowo relacjonowała swoją ciążę na Instagramie, nie mogło więc zabraknąć zdjęć z porodówki. Gwiazda ogłosiła w czwartek, że właśnie została mamą! Pierwsze dziecko influencerki to wyczekana dziewczynka.

Żaklina Ta Dinh wraz z partnerem powitali córkę w szpitalu Medicover. Na zdjęciach, które modelka umieściła na InstaStories, widać szpitalną kartę: noworodek urodził się, mierząc 56 cm i ważąc 3350 g. To zatem książkowe wymiary!

Mama też poradziła sobie świetnie, a do zdjęć zapozowała, jak na modelkę przystało – z dyskretnym makijażem i w imponującej biżuterii.

Gratulujemy!
 

dziecko Żakliny Ta Dinh
córka Żakliny Ta Dinh
Zobacz też:
Redakcja poleca: „Decyzję o wyborze imienia dla dziecka podejmuje mężczyzna”. Kontrowersyjne słowa młodego taty, Rafała Maseraka
Znany tancerz został ojcem na początku marca. W jednym w wywiadów opowiedział o swoich pierwszych wrażeniach z rodzicielstwa. Czy był przy porodzie partnerki i czy jest gotowy na nieprzesypianie nocy?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy