GRY
 
 

"Zakochany wilczek " 3D

Pełna akcji animacja 3D o dwóch wilczkach z… wilczym apetytem na przygodę!

A_O_FinalA4_outdoor.jpg
Ucieczka przed rozjuszonym niedźwiedziem i kłującymi jeżozwierzami, podróże autostopem, zatrzymywanie ciężarówek, skoki nad przepaścią i do tego gęś grająca w golfa ze swym kaczym przyjacielem! To recepta na przygodę, która aż nadto wystarczy dwóm młodym wilczkom! Ona jest samicą z grupy Alfa – wysportowana, zdyscyplinowana i zwinna niczym Lara Croft! On pochodzi ze stada Omeg. Uwielbia żartować i wygłupiać się z kumplami, spędzać czas na lenistwie i zadawaniu się z grającymi w gry video wiewiórkami. Kiedy jednak pewnego dnia oba wilczki zostają porwane przez strażników rezerwatu, muszą nauczyć się przezwyciężyć dzielące je różnice charakteru. Mają przed sobą setki kilometrów, dziesiątki przygód i rodzące się nieśmiało uczucie.

KONCEPCJA
Choć należą do tego samego stada, Kate i Humphrey, czyli dwa główne wilki z Zakochanego wilczka 3D, dzieli prawdziwa przepaść. Kate to wilk Alfa – silna, poważna, doskonała przywódczyni stada, która i nakarmi, i weźmie na siebie odpowiedzialność. Humphrey natomiast to wilk Omega – zawsze gotowy do opowiedzenia głupiego dowcipu. Jego zadaniem jest obracanie wszystkiego w żart. Kiedy okazuje się, że ta wysłana do Idaho dwójka, musi razem odbyć niebezpieczną podróż powrotną do domu, żadne nie spodziewa się pomocy od drugiego…

Pomysłodawcę i scenarzystę Sezonu na misia, pochodzącego z Idaho Steve’a Moore’a, zainspirował artykuł o rządowym programie mającym na celu regenerację wilczej populacji w lasach Idaho. „Łapią wilki w Kanadzie i wypuszczają je w Idaho, żeby tam się rozmnażały”, wyjaśnia Moore. „Zacząłem się zastanawiać, co by było, gdyby po drodze coś się stało? Gdyby te wilki, które miały zacząć ochoczo się rozmnażać, tak naprawdę się nienawidziły? Tak jak Humphrey Bogart i Kate Hepburn w Afrykańskiej królowej. Całkowite przeciwieństwa”.

Pomimo wszelakich różnic światopoglądowych, Kate i Humphrey pomagają sobie w przezwyciężaniu kolejnych przeszkód, które piętrzą się przed nimi na wypełnionej przygodami drodze do domu. Ta podróż zbliża ich do siebie, podsyca w nich również odwagę do złamania odwiecznego prawa wilczego stada, które zabrania małżeństwa Alfy i Omegi.

„Kiedy po raz pierwszy przeczytałem scenariusz, od razu spodobało mi się połączenie tematyki familijnej z motywem łamania społecznych barier”, mówi współreżyser Ben Gluck. „Uważam, że to niezwykła kombinacja jak na film animowany. A poza tym scenariusz zawierał w sobie szeroki wachlarz emocji oraz zatrzęsienie komediowych epizodów”.

Producent Richard Rich dodaje: „Spędziliśmy nad scenariuszem sporo czasu, dlatego też byliśmy pewni, że udało nam się stworzyć bardzo dobrą strukturę. Każdy element znajdował się na właściwym miejscu, a cała historia opływała w akcję i komedię. Podczas fazy przygotowawczej wszystkie te elementy ciągle udoskonalaliśmy, w efekcie wiedzieliśmy, że nasza opowieść jest poruszająca, zabawna i zwięzła”.


Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (2 oceny)

6.0
Doładuj
Przeładuj