Mama karmiąca piersią w miejscu publicznym
fot. Fotolia

Usłyszała, że powinna się zakryć przy karmieniu piersią. To, co zrobiła, podbiło internet!

To, co zrobiła mama 2-miesięcznego chłopca, rozbawiło internautów!
Hanna Szczesiak
Mama karmiąca piersią w miejscu publicznym
fot. Fotolia
Zakrywać się czy nie? To pytanie wraca jak bumerang. Zadają je sobie mamy karmiące piersią, zadają je sobie redaktorzy portali dla rodziców, a nawet zupełnie przypadkowe (często bezdzietne) osoby. Nicole Blackman, amerykańska mama, podbiła internet swoją reakcją na prośbę o zakrycie się podczas karmienia.

Publiczne karmienie piersią gorszy?

"Byłam dziś w McDonald’s i karmiłam piersią mojego 2-miesięcznego synka. Podeszła do mnie jakaś kobieta i poprosiła, żebym się zakryła, bo jej mąż się na mnie gapi. Moja 11-letnia córka nigdy nie widziała, żebym się tak zakrywała, więc zrobiła kilka zdjęć. To była moja odpowiedź na prośbę tej kobiety" – napisała na Facebooku Nicolle Blackman. Nicole opublikowała zdjęcia, na których karmi synka piersią. Rzeczywiście, spełniła prośbę nieznajomej kobiety i zakryła się chustą... Z pewnością nie to miała na myśli kobieta, która ją upomniała! Zobaczcie jej zdjęcia – nic dziwnego, że zostały hitem internetu!

Post Nicole został udostępniony ponad 11 tysięcy razy. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy mam, które wspierają decyzję Nicole. "Jej mąż nigdy nie widział jak ktoś je? Przecież byliście w McDonaldzie, na miłość boską!" – napisała jedna z internautek. "Świetna robota! Nie mogę uwierzyć, że niektórzy ludzie mają problemy ze zrozumieniem, że karmienie piersią to najbardziej naturalna rzecz na świecie!" – napisała inna.

Co myślicie o reakcji Nicole? Prawidłowa czy jednak powinna się zakryć w bardziej tradycyjny sposób?

Zobacz także: Mamy się zakrywać, to się zakrywamy! – mówią matki karmiące piersią

Źródło: Facebook
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 11 głosy

Zobacz także

Popularne tematy