Biedronka rozszerza usługi: dowóz do domu nawet w niedzielę
fot. AdobeStock

Zakupy w Biedronce z dostawą pod dom od teraz nawet w niedziele!

Popularna sieć sklepów wprowadziła kolejne udogodnienie dla klientów. Warto skorzystać!
Milena Oszczepalińska
Biedronka rozszerza usługi: dowóz do domu nawet w niedzielę
fot. AdobeStock
W dobie pandemii zakupy online dla wielu z nas stają się najlepszym i najwygodniejszym wyborem. Nie musimy spędzać czasu w sklepach, tym samym minimalizując ryzyko zarażenia się koronawirusem, w dodatku nie musimy dźwigać zakupów, ponieważ są nam one dostarczane pod same drzwi. Sieć sklepów Biedronka postanowiła zrobić jeszcze jeden krok w stronę zaspokojenia potrzeb klientów – od teraz zakupy online są dowożone również w niedziele. Usługa jak na razie dostępna jest w 16 największych polskich miastach.

Zakupy online z Biedronki przez aplikację Glovo

Internetowe dokonywanie zakupów przez użytkowników aplikacji Glovo na smartfonach możliwe są przez siedem dni w tygodniu na terenie Warszawy, Łodzi, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Płocka, Rzeszowa, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna i Lublina.
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Asortyment dostosowany do potrzeb klientów

Robiąc zakupy przez aplikację Glovo, można dokonać zakupu 1500 różnych produktów spożywczych i kosmetycznych. W ofercie znalazły się te rzeczy, które klienci Biedronki wybierają najczęściej. Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka, poinformował: „Ta forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, dlatego też intensyfikujemy współpracę z Glovo. Chcemy być dostępni dla naszych klientów w różnych formach każdego dnia, aby mogli dokonywać komfortowych zakupów także bez wychodzenia z domu”.

Zobacz też: Ziaja otwiera sklep online! I od razu świetna promocja

Ceny produktów kupowanych online są standardowe

Sieć dyskontów zapewnia, że kupując produkty przez internet, zapłacimy za nie tyle samo, co w sklepie stacjonarnym. Wszystkie obowiązujące w danym czasie promocje również są zachowane przy zakupach online.

Podoba wam się ta usługa? Będziecie korzystać?

Źródło: materiały prasowe

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy