Magdalena Stępień przeżywa horror
fot. Instagram/magdalena_stepien

Zapalenie piersi, wysoka gorączka – Magdalena Stępień przeżywa horror i NIE MA OPARCIA w ojcu dziecka

Magdalena Stępień miesiąc temu została mamą, jednak nie jest jej dane cieszyć się macierzyństwem w spokoju. Modelka nie ma wsparcia w ojcu dziecka. Jej zdaniem on bezceremonialnie „obnosi się” ze swoim nowym związkiem, co jest dla niej bardzo bolesne.
Joanna  Biegaj
Magdalena Stępień przeżywa horror
fot. Instagram/magdalena_stepien
Magdalena Stępień przeżywa ostatnio bardzo trudny czas. Jakub Rzeźniczak, były partner modelki i ojciec jej dziecka, opuścił ją tuż przed porodem. Młoda mama co jakiś czas zabiera głos na temat ich relacji w mediach społecznościowych. Opowiedziała także o swoim traumatycznym porodzie. Teraz uczestniczka „Top Model” opisała trudy samotnego macierzyństwa.

Trudny czas dla modelki

Magdalena Stępień zamieściła na swoim InstaStory zdjęcie małego Oliwiera. Zwierzyła się z ciężkich chwil, które przeżywa. W ciągu ostatnich 3 dni młoda mama borykała się z gorączką oraz zapaleniem piersi. Niestety modelka nie mogła liczyć na wsparcie ojca dziecka.

Świeżo upieczona mama dodała jednak, że teraz wie, jak silna jest, a widok jej synka wynagradza jej wszystkie cierpienia.

Instagram/magdalena_stepien

„Zabójstwo emocjonalne”

Internautki zarzuciły modelce, że „użala się nad sobą”. Magdalena Stępień odniosła się do tego, tłumacząc, że „nie spodziewała się takiego obrotu sprawy”. Dodała, że były partner nie ma dla niej litości i bez skrupułów pokazuje się z nową dziewczyną.

„Tak jak kiedyś wspomniałam – medialne pranie brudów to słaba rzecz, ale niestety w tym wypadku nie ma wyjścia, ktoś nie ma litości dla mnie w czasie połogu i wraz ze swoją nową partnerką obnosi się bez skrupułów, jak bardzo jest zakochany, to istne »zabójstwo emocjonalne« dla kobiety w tym czasie, ale tak to jest jak ktoś nie zna określenia i słowa POŁÓG, ale w sumie o czym my mówimy – ktoś, kto tak się zachowuje, nie posiada ani serca, ani sumienia” – napisała modelka. 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy