GRY
 
 

Zapraszamy w podróż z Tomkiem i Przyjaciółmi!

Tej jesieni na miłośników lokomotywek czeka nie lada atrakcja! Przygody mieszkańców wyspy Sodor można będzie zobaczyć na wielkim ekranie.

tomek i przyjaciele
fot. materiały prasowe
Już od 6 września do 26 października ruszają w Multikinach weekendowe poranki z Tomkiem i Przyjaciółmi. To nie wszystko! Mali wielbiciele kolejek już teraz mogą tworzyć własne przygody na domowym dywanie. W ofercie Fisher-Price znajdziecie ulubionych bohaterów serii o odważnych lokomotywkach!
 
W każdy weekendowy poranek przez cały wrzesień i październik (od 6.09 do 26.10.2014), będą wyświetlane filmy z serii Tomek i Przyjaciele, a już 27 września odbędzie się premiera najnowszego filmu „Opowieść o odwadze”.
Na lokomotywy czeka wiele przygód, którym dzielnie będą musieli stawić czoło. Pojawią się też nowi bohaterowie. To cudowna historia, w której Tomek i inni pokażą, co tak naprawdę znaczy być odważnym!

Tomek przyjacielem każdego dziecka

Razem z lokomotywkami, każde dziecko może rozpocząć fascynującą podróż pełną przygód dzięki kolekcji zabawek Fisher-Price.   Lokomotywy, wagony oraz zestawy przedstawiają postaci oraz miejsca znane z bajki Tomek i Przyjaciele (Thomas and Friends).
Zabawki przeznaczone są dla chłopców (w wieku 1,5 lat -6 lat).  W zależności od wieku dziecka dostępne są trzy serie zabawek:
  • Mój pierwszy Tomek - to lokomotywki dostosowane do wielkości małych rączek. Mogą stanowić pierwszy krok do wejścia w świat wesołych kolejek.
  • Tomek i Przyjaciele Take–n- Play - dla starszych dzieci,  czyli różnego rodzaju pojazdy o niewielkich rozmiarach oraz system składanych w walizeczkę torów, które swobodnie można ze sobą łączyć.
  • Tomek i Przyjaciele Trackmaster - dla starszaków, to lokomotywki wyposażone w napęd, a także gotowe zestawy i akcesoriów do budowania torów. Dodatkowo, dziecko może łączyć ze sobą wszystkie kolejki, ponieważ ich wagoniki i zderzaki są namagnesowane.
Przyjaźń, życzliwość, służenie pomocą to wartości, które pozna dziecko dzięki wesołej krainie Tomka i Przyjaciół. Kiedy twoim najlepszym przyjacielem jest lokomotywka możesz dotrzeć, gdzie chcesz!

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj