zaskakujący sposób przekazania wiadomości o ciąży
fot. screen/TikTok

Zaskoczyła męża wiadomością o ciąży. Film obejrzało ponad 6 milionów ludzi

Pewna kobieta pokazała na TikToku, w jaki sposób przekazała mężowi wiadomość o tym, że będą mieć dziecko. Zarejestrowała też jego reakcję. Trzeba jednak pamiętać, że nie każdy mężczyzna zachowa się w podobny sposób...
Ewa Janczak-Cwil
zaskakujący sposób przekazania wiadomości o ciąży
fot. screen/TikTok
TikTokerka o nicku @chelella podejrzewała, że może być w ciąży. Gdy mąż wyszedł z domu, zrobiła test ciążowy, który potwierdził, że kobieta spodziewa się dziecka. Wiadomość o tym, że jej mąż zostanie tatą, postanowiła przekazać mu w nietypowy sposób – tabliczkę z informacją i testem ciążowym włożyła do szuflady w kuchni. Filmik z tego, co się wydarzyło potem, obejrzały już miliony ludzi.

A to niespodzianka!

Gdy mąż wrócił zmęczony z siłowni do domu, poszedł do kuchni, aby przygotować sobie coś do jedzenia. Czekała tam na niego żona, która poprosiła go, aby podał jej łyżeczkę. Gdy wysunął szufladę, zobaczył przygotowaną przez żonę wiadomość – pozytywny wynik testu, dwie miniskarpetki oraz tabliczkę z tekstem: Cześć tato! Październik 2021! Na ten widok mężczyźnie dosłownie opadła szczęka, a następnie znieruchomiał, wpatrzył się w żonę i zaczął szeroko uśmiechać.
@chelella

How I told my husband he was being promoted to baby daddy ##fyp ##pregnancyannouncement

♬ Pieces (Solo Piano Version) - Danilo Stankovic
 

Dobrze jest przewidzieć reakcję

Kobieta wiedziała, że tak przekazana wiadomość sprawi jej mężowi radość, gdyż już od roku bardzo chciał mieć dziecko. Para dopiero od miesiąca zaczęła starać się o ciążę, więc trzeba przyznać, że bardzo szybko udało im się osiągnąć cel.

Oboje byli gotowi na dziecko, więc przekazanie wiadomości w taki sposób rzeczywiście dawało duże szanse na to, że przyszły tata okaże wielki entuzjazm. Jednak nie zawsze wiadomość o dziecku wywołuje u partnera tak przyjemną dla kobiety reakcję... Warto o tym pamiętać i zastanowić się, w jaki sposób przekazać wiadomość o ciąży, żeby nie mieć później do siebie nawzajem pretensji czy żalu.

A ty jak przekazałaś partnerowi wiadomość o ciąży?

Przeczytaj też:
Redakcja poleca: Pielęgnacja skóry twarzy w ciąży: lato
Wiosną i latem skóra twarzy przyszłej mamy może sprawiać problemy. Hormony sprawiają, że lubi się przetłuszczać, więc powstają zaskórniki i niedoskonałości, a słońce może powodować przebarwienia, czyli ostudę. Jak pielęgnować skórę twarzy latem, podpowiada Izabela Czernuszczyk, kosmetyczka z warszawskiego salonu Studio Style.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy