GRY
 
 

Zawiłości Ładności - Warsztaty Twórcze

18.12.2011r., godz.12-14 Tym razem na ścianach galerii Odra Zoo feeria barw, obfitość kształtów, wzorzystość detali.

Pajdokracja
A wszystko za sprawą Marii Weppo i jej nieco tajemniczego Zielnika. Artystka bardzo swobodnie posługuje się materią malarską, tworzy obrazy kolorowe, w dużych formatach, przepełnione motywami roślinnymi, anatomicznymi oraz ornamentacyjnymi. W jej pracach na równych prawach zdaje się współistnieć koncept dzieła oraz jego dekoracyjność.

Obrazy Marii Weppo staną się pretekstem do warsztatowych wariacji na temat piękna w sztuce. Spróbujemy dowiedzieć się, czy każdy ładny obrazek to dzieło sztuki. Pracując farbami na tkaninach przekonamy się jak płynna jest granica pomiędzy sztuką a sztuką użytkową. Razem z dziećmi poszukamy także odpowiedzi na pytanie, czy dzieło sztuki musi być ładne i co to tak naprawdę znaczy.

scenariusz i prowadzenie: Karolina Machowicz, połowa duetu animatorskiego Niedzielne Artystki, współorganizatorka Pajdokracji – Rodzinnych Niedziel w Piwnicy Kany Zapraszamy dzieci w przedziale wiekowym 5-10 lat (młodsze dzieci, czyli 5-7 lat, zapraszamy z opiekunami).

Obowiązują stroje niezobowiązujące, umożliwiające swobodną pracę twórczą :) Prosimy o zapisy pod pajdokracja@gmail.com lub tel. 669 905 907
Opłata: 30 zł (zniżki dla rodzeństwa), w cenie kawa lub herbata dla opiekuna i woda dla dziecka

klubokawiarnia-galeria Odra Zoo, ul. Koński Kierat 16, Szczecin

Odra Zoo
ul. Koński Kierat 16
Szczecin


więcej »
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj