Zbigniew Boniek pokazał nagiego wnuka
fot. Twitter

Zbigniew Boniek pokazał zaskakujący filmik. Dlaczego tak naraża wnuka?

Zbigniew Boniek pochwalił się w sieci piłkarskimi zdolnościami swojego półtorarocznego wnuka. Tylko dlaczego nie pomyślał o jego bezpieczeństwie?
Magdalena Drab
Zbigniew Boniek pokazał nagiego wnuka
fot. Twitter
Zbigniew Boniek chciał zapewne pokazać, jak zdolny jest jego wnuk, Jakub. Dziecko ma zaledwie półtora roku, a już celnie strzela bramki. Były selekcjoner zapomniał jednak, jakie zasady obowiązują w internecie – na filmiku maluch jest kompletnie nagi!

Zbigniew Boniek pochwalił się wnukiem. A co z jego bezpieczeństwem?

Słynny polski piłkarz i trener ma powody do dumy: jego wnuk świetnie radzi sobie z piłką i bezbłędnie celuje do bramki. Zbigniew Boniek zamieścił więc w sieci krótki filmik, na którym mały Jakub biega za piłką i strzela gole. Ale w oczy rzuca się zupełnie co innego – dziecko nie ma na sobie żadnego ubrania, a przecież ten materiał jest publicznie dostępny! Film obejrzano już ponad 100 tysięcy razy.

Zdaje się, że Zbigniew Boniek zapomniał o podstawowej zasadzie, zgodnie z którą należy chronić dzieci w internecie. Z jednej strony filmy i zdjęcia z nagimi dziećmi to pożywka dla pedofili, z drugiej – brak poszanowania prywatności dziecka, które przecież może trafić na taki materiał, gdy dorośnie. Słusznie zwracają na to uwagę fani piłkarza:

„Panie Zbyszku, w internecie nic nie ginie, niech pan to szybko skasuje”, „Oj za parę lat wnuczek będzie panu wdzięczny” – komentują.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy