dziecko, sen, ręczniki, pranie

Dlaczego warto stosować żel do prania Concertino baby - nasz test

Żele Concertino baby to połączenie proszku i płynu do prania. Dobrze rozprowadza się w wodzie, a dzięki skoncentrowanemu składowi jest wydajniejszy i starcza na dłużej!
dziecko, sen, ręczniki, pranie
Żele do prania - przyznam, że byłam sceptyczna. Jak wiele mam, przywiązuję się do jednej marki proszku i nie szukam nowości. Tym razem postanowiłam spróbować i ... nie żałuję.

Co wyróżnia żel do prania Concertino?

Moją codziennością, jak wielu matek kilkorga dzieci, są "sterty" brudnych ubrań. Trójka dzieci i mąż sportowiec wprawiają moją pralkę w ruch prawie każdego dnia. Produkt, którego używam do prania, musi zatem być wydajny. 2-litrowy żel do prania Concertino  kosztuje 17,99 i starcza na32 prania!

Będąc mamą alergików najważniejsza dla mnie była informacja o składzie żelu do prania i możliwości stosowania przy tego typu dziecięcych dolegliwościach.

Producent zapewnia, że żele do prania CONCERTINO BABY to hipoalergiczne produkty, przetestowane dermatologicznie, wolne od szkodliwych dla skóry alergenów, substancji drażniących czy parabenów, przez co można je stosować już od pierwszego dnia życia dziecka. Ja tylko mogę to potwierdzić.Dziecięce ubranka wyprane w żelu Concertino mają delikatny, przyjemny, kremowy zapach, nie wywołują podrażnień delikatnej skóry moich dzieci. Żel wpływa korzystnie na miękkość tkanin i ułatwia ich prasowanie.
Redakcja poleca: Atoperal najlepszy do suchej skóry dziecka? Sprawdziłam! [TEST REDAKCJI]
Dużo słyszałam, że Atoperal jest hitem wśród preparatów do skóry suchej i atopowej, że ma świetne składy. Postanowiłam to sprawdzić. Przetestowałam go na skórze mojego synka i... własnej. Zobacz wyniki tego egzaminu!

Polecam go mamom od pierwszych dni życia dziecka.

Więcej informacji na stronie concertino-baby.pl.


Dołącz do rozmów na forum o przygotowaniach wyprawki dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy