gotowe wyprawki dla przedszkolaka i ucznia taniej
fot. Materiały prasowe/ kolaż MTJ

Nie masz jeszcze wyprawki do przedszkola/szkoły? (Zestawy LAST MINUTE!)

Nie masz jeszcze wyprawki do przedszkola lub szkoły? Nie panikuj! Możesz postawić na gotowe skompletowane już zestawy. Spokojnie zdążysz i nie nabiegasz się po sklepach!
Weronika Zagojska
gotowe wyprawki dla przedszkolaka i ucznia taniej
fot. Materiały prasowe/ kolaż MTJ
Jeśli właśnie się zorientowałaś, tak jak ja, że nie macie jeszcze nawet połowy rzeczy do przedszkola lub szkoły dla dzieci, to mam dla was idealne rozwiązanie. Pamiętam swoje gorączkowe poszukiwania i stracony czas z zeszłego roku... i nigdy więcej! Odliczanie do pierwszego dzwonka już się zaczęło i nic tego nie zatrzyma, ale jeśli nie macie czasu i ochoty na błądzenie po sklepach z obłędem w oczach wśród innych błędnych rodziców to... warto zwrócić uwagę na gotowe zestawy wyprawkowe. Często wychodzi taniej!

Wszystko w jednym miejscu!

Najlepsze są te znanych firmy, takich jak np. Astra, Bambino itp. W ich skład wchodzą wszystkie niezbędne w przedszkolu i szkole przybory plastyczne oraz papiernicze. Można też postawić na zestawy wyprawkowe z ulubionynm idolem dziecka, np.piłkarzami reprezentacji Polski z Lewandowskim na czele albo drużyną Real Madryt z Messim. Oczywiście ulubione bajki animowane ("Frozen" rządzi! Minionki zawsze spoko!) i filmy młodzieżowe także wchodzą w grę. Dla fanów Star Wars zawsze się coś znajdzie.

Co wchodzi w skład takiego gotowego zestawu?

W zestawach znajdziecie wszystkie najbardziej potrzebne przybory plastyczne i papiernicze. Nad kapciami i plecakami można trochę pomyśleć. Ale nad ołówkami, zeszytami i farbkami naprawdę nie ma sensu. Cena takich zestawów do przedszkola lub szkoły jest zależna od ilości elementów oraz tego czy produkty są dobrej jakości. Niestety nie należę do perfekcyjnych pań domu (trudno, wydało się), więc mam tylko kapcie przedszkolne (upatrzone w sklepie internetowym) i worek na kapcie z zeszłego roku. Warto było zainwestować w dobrą jakość - nic się z nimi nie stało, jak nowy! Takie gotowe komplety wyprawkowe to dla mnie wybawienie!
Redakcja poleca: Wybieramy plecak dla przedszkolaka - film
Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, kupując pierwszy plecak dla dziecka. Zobacz te najładniejsze i najbardziej praktyczne! Poznaj kontrowersyjne plecaki ze smyczą i dokonaj najlepszego wyboru plecaka dla twojego dziecka.

Nie dla tych, co zawsze wszystko muszą sami!

Oczywiście warto też pamiętać, że całej wyprawki nie trzeba mieć od razu pierwszego dnia przedszkola i szkoły, ale prędzej czy później trzeba to będzie kiedyś skompletować i dostarczyć do tak zwanej placówki. Później niestety może już nie być takiego wyboru. Po co się męczyć, jak ktoś już to wybrał i skompletował? [content:0_25799,0_25792,0_25786,0_25777:CMNews]
Macie już całą wyprawkę przedszkolną/szkolną dla dziecka?

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy