szczepienie syna Agnieszki Włodarczyk
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial

Zestresowana Agnieszka Włodarczyk nie mogła patrzeć na szczepienie synka

Agnieszka Włodarczyk na swoim InstaStory zrelacjonowała szczepienie swojego synka. Świeżo upieczona mama była wyraźnie zaniepokojona.
Joanna  Biegaj
szczepienie syna Agnieszki Włodarczyk
fot. Instagram/agnieszkawlodarczykofficial
Agnieszka Włodarczyk chętnie porusza w mediach społecznościowych tematy związane z macierzyństwem. Aktorka między innymi opowiedziała o dolegliwościach swojego synka. Pokazała także, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Teraz podzieliła się z fanami swoim niepokojem związanym ze szczepieniem swojego dziecka.

Szczepienie Milana

Agnieszka Włodarczyk umówiła wizytę domową, korzystając z możliwości przeprowadzenia badania krwi i szczepienia we własnych „czterech ścianach”. Młoda mama bardzo stresowała się szczepieniem małego Milana. Była szalenie rozemocjonowała. Ostatecznie aktorka nie była w stanie towarzyszyć synkowi i patrzeć na robienie zastrzyku. Jej partner był obecny wtedy przy maluszku. „Tata będzie” – powiedziała Agnieszka Włodarczyk.

Ona sama będąc w innym pomieszczeniu, nasłuchiwała, co dzieje się z jej synkiem. Widać było, że jest bardzo zestresowana, a szczepienie Milanka jest dla niej ogromnym przeżyciem. „Nie jest źle jakoś. Nawet nie płacze. Czy już po wszystkim?” - dopytywała młoda mama.

Mamy nadzieje, że Milanek dobrze zniósł szczepienie. Zachowanie i emocje Agnieszki Włodarczyk z pewnością zrozumie każda mama.

Zobacz także: 

 

Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy