GRY
 
 

Zima w mieście 2013 - Kreatywne Ferie Zimowe z LEGO

4–8.02.2013r., godz.10.00–15.00 Dom Kultury Zacisze zaprasza dzieci w wieku 5–11 lat na Ferie Zimowe.

dom kultury zacisze
W programie dnia:
- Gry planszowe LEGO.
- Wiele energetycznych zabaw i gier ruchowych, poprawiających samopoczucie i tym samym przygotowujących do kolejnego etapu zajęć. Będzie można sprawdzić się m.in. w wyścigach rzędów, czy w grze mini rugby na materacach.
- Twórcze budowanie z klocków LEGO, czyli projektowanie, następnie realizacja pomysłu i wspólne budowanie, po to, aby w efekcie końcowym połączyć wszystko w jedną całość.
Ostatniego dnia każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.
Warsztaty prowadzi Akademia Iwony Kalaman.
Koszt: 140 zł za cały tydzień.
Pojedyncze wejście: 30 zł.
Ilość miejsc ograniczona. Grupa max. 15 osób.
 
Istnieje możliwość zakupienia obiadu w kawiarni DK „Zacisze” w cenie 4-7 zł (przykładowe menu: pierogi, naleśniki, frytki z kotlecikiem lub zupa).
 
Nie prowadzimy rezerwacji miejsc. Wpisanie dziecka na listę uczestników nastąpi w chwili dokonania opłaty. Zwroty za wcześniej dokonane opłaty – stosuje się Regulamin imprez biletowanych (sekretariat DK „Zacisze”, www. zacisze.waw.pl).
 
 „Artystycznie-ekologicznie”
Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat.
4 – 8 lutego (poniedziałek – piątek), godz. 10.00-15.00.
 
Poniedziałek 4 lutego
Warsztaty artystyczne, godz. 10.00-15.00
W programie: zimowe drzewka, ramki z masy solnej, wiklina z gazet, śmieszne samoloty, chatki z wykałaczek, orzechowe korale, tkactwo, skarbonki, szlachetna samoobrona, sztuki i sporty walki, gry i zabawy ruchowe. Koszt: 20 zł.
 
Wtorek 5 lutego
Warsztaty artystyczne, godz. 10.00-15.00
W programie: żółw z talerzyka, słomkowa szkatułka, świeczniki z butelek, Królowa Śniegu kolaż, zakładki do książek, ptaki cudaki, kolorowe Zacisze i jego mieszkańcy – projektujemy nasze osiedle, tkactwo, szlachetna samoobrona, sztuki i sporty walki, gry i zabawy ruchowe. Koszt: 20 zł.
 
Środa 6 lutego
Warsztaty artystyczne, godz. 10.00-15.00
W programie: eko samochody, mini planety, skarpetkowe koty, rakiety kosmiczne, śmieszne stwory i ich humory, mój przyjaciel pies, obrazki malowane przyprawami, szlachetna samoobrona, sztuki i sporty walki, gry i zabawy ruchowe. Koszt: 20 zł.
 
Czwartek 7 lutego
Wycieczka autokarowa do Somianki (pow. Wyszkowski).
Wyjazd godz. 8.45 (zbiórka godz. 8.30). Powrót godz. 16.30-17.00.
W programie: warsztaty artystyczne – kwiaty z Puszczy Białej (dom kultury w Somiance), pieczenie chlebków, zabawy na powietrzu, ognisko z kiełbaskami (gospodarstwo agroturystyczne „Dom nad Wierzbami”).
Dzieci zabierają ze sobą buty na zmianę, drugie śniadanie i napój.
Koszt: 50 zł.
 
Piątek 8 lutego
Warsztaty artystyczne, godz. 10.00-15.00
W programie: warsztaty cyrkowe, żonglerka, pacynki, postacie bajkowe, przedstawienie teatralne w wykonaniu Wędrownego Teatru Lalek Małe Mi, warsztaty lalkowe.
Koszt: 20 zł.
 
Karnet z wycieczką: 117 zł. Ilość karnetów ograniczona.
Kawiarenka zaprasza na pyszne posiłki w cenie 4 - 7 zł.
Regulamin akcji „Zima w mieście” DK „Zacisze” na ulotkach i stronie: www.zacisze.waw.pl.
Nie prowadzimy rezerwacji miejsc. Wpisanie dziecka na listę uczestników nastąpi w chwili dokonania opłaty.
 

 
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj