Lodowata Niedziela dla Alicji - plakat 2
fot. materiały prasowe

Lodowata niedziela dla Alicji – przyjdź na zimową imprezę i zrób coś dobrego!

Nie straszna Wam zima, śnieg i niska temperatura? Doskonale! Przyjdźcie 29 stycznia na zimową imprezę charytatywną i pomóżcie wrócić do zdrowia małej Alicji.
Anna Parcheta
Lodowata Niedziela dla Alicji - plakat 2
fot. materiały prasowe
To mała Alicja, gdy śpi. Urocza, prawda?  Niestety sen dziewczynki nie jest dla jej rodziców powodem do radości, ale do poważnego niepokoju. Alicja potrafi bowiem przespać tak kilka dni bez przerwy, a lekarze nie potrafią znaleźć przyczyny tych poważnych zaburzeń w rozwoju dziecka.

– Alicja urodziła się w bardzo ciężkim stanie. Kilkakrotnie dzielnie walczyła o życie. Od urodzenia ma zaburzenia świadomości i rozwoju, wymaga stałej rehabilitacji. Jej stan niestety się pogarsza – mówią rodzice dziewczynki, Żaneta i Tomasz Rowińscy. Aby prawidłowo zdiagnozować małą „Śpiącą Królewnę” i wprowadzić odpowiednie leczenie potrzebne są pieniądze, którymi rodzice Alicji nie dysponują. Dlatego właśnie Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i  Morsy z Piassecziussets – grupa, której członkiem jest tata Ali postanowili zorganizować imprezę charytatywną, z której dochód zostanie przekazany na leczenie dziewczynki.

Przyłącz się do morsów i pomóż Alicji

Jeśli jesteś morsem i uwielbiasz kąpiele w lodowatej wodzie nie może Cię zabraknąć 29 stycznia w godzinach 10-15 na Górkach Szymona (Zalesie Dolne, k. Piaseczna). Jednak, aby pomóc małej Ali, wcale nie musisz wskakiwać do przerębla – organizatorzy akcji przygotowali wiele innych atrakcji, m.in.:
  • przejażdżki saniami lub bryczką
  • sauna, bania,
  • trening sztuk walki, nauka wchodzenia po linie, zumba
  • animacje dla najmłodszych
  • pyszne jedzenie na zimno i gorąco oraz słodycze (wata cukrowa, ciasta, gofry)
  • loteria z fantami

Wpadajcie już w najbliższą niedzielę z całą rodziną! Możecie także wziąć sanki lub narty biegówki, bo Górki Szymona to także wspaniałe miejsce do zimowych szaleństw i aktywnego spędzania czasu. Czekamy na Was i pamiętajcie – dobro powraca!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na Facebooku.
 
 

Alicję możecie także wspierać przez cały czas, przelewając pieniądze na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: nr 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (tytuł wpłaty: „30325 Rowińska Alicja – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”) lub przekazując na rzecz dziewczynki 1 procent podatku. W deklaracji PIT należy podać nr KRS 0000037904, wpisać „30325 Rowińska Alicja” w rubryce „cel szczegółowy”, a także „x” w rubryce „wyrażam zgodę”.
Redakcja poleca: Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO
Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy