GRY
 
 

Zimowe warsztaty muzyczne

6–8.02.2012r., Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli zaprasza na warsztaty.

logo, mdk stalowa wola
Ferie tuż, tuż, więc pora zaprosić na ciąg dalszy zajęć. Zimowe warsztaty muzyczne odbędą się w dniach 6 – 8 lutego w Miejskim Domu Kultury. Marek Raduli, sprawujący opiekę nad całością przedsięwzięcia, zaprosił do współpracy kadrę, z którą miał przyjemność pracować podczas wakacji: Grażynę Łobaszewską (śpiew) oraz Dawida Lewandowskiego (gitara), Marcina Jadacha (gitara basowa), Janka Kiedrzyńskiego (perkusja).

Nowa propozycja to zajęcia w klasie instrumentów klawiszowych oraz aranżacji kompozycji prowadzone przez Marcina Steczkowskiego.
Warsztaty odbywać się będą w sesji dopołudniowej i popołudniowej, a każdy dzień zakończy wspólne jam session.

Podczas koncertu finałowego w środę 8 lutego zaprezentują się wszyscy warsztatowicze oraz profesorowie. Zarówno Grażyna Łobaszewska jak i Marek Raduli zapowiadają swój udział w koncercie. Gościem specjalnym finału będzie Marcin Dyjak – utalentowany harmonijkarz rodem ze Stalowej Woli.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w warsztatach? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej MDK (www.mdkstalowawola.pl) i przesłać go na adres: mdk@stalowka.net. 

więcej »
Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj