Zimowy Narodowy
fot. mat. pras.

Zimowy Narodowy zaprasza już po raz czwarty!

Płyta Stadionu Narodowego w Warszawie zamieniła się w magiczną, zimową scenerię do aktywnego wypoczynku. Na gości czekają lodowiska, górka lodowa, curling, strefy chilloutu, skatepark i tegoroczna nowość – bumper cars.
Zimowy Narodowy
fot. mat. pras.
Zimowy Narodowy już od kilku sezonów odczarowuje zimę i przyciąga tłumy gości. W ubiegłym roku z atrakcji „Zimowego Miasteczka” skorzystało ponad pół miliona gości! W tym roku organizator, agencja Testa Communications, po raz kolejny zaprasza do korzystania z bogatej oferty zimowych atrakcji.

Zimowy Narodowy to ponad 5000 metrów kwadratowych lodu. Na płycie Stadionu Narodowego powstały 3 lodowiska, w tym jedno połączone lodową ścieżką. Jest też górka lodowa, która pozwala wprost z trybun z wysokości 11 metrów zjeżdżać na pontonach.Szukasz pomysłu na superzabawę w gronie znajomych? Możesz spróbować swych sił na torze do curlingu pod okiem doświadczonych instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych. Warto wypróbować również tegoroczną nowość, „wirujące samochodziki" bumper cars. Wystarczy wsiąść na kolorowe pontony, zapiąć pasy i oddać się chwilom beztroskiego szaleństwa.„Poranki dla dzieci z Kinder Pingui" to połączenie rozrywki z nauką jazdy na łyżwach. W sobotnie i niedzielne poranki na małym lodowisku B, przy dźwiękach muzyki odbywają się zajęcia dla dzieci prowadzone przez Renatę Aleksander i instruktorów ze szkółki „Ice&Fun". A w każdy piątkowy i sobotni wieczór na lodowisku A organizowane są szalone imprezy na łyżwach dla starszych gości Zimowego Miasteczka.

Czytaj też: 10 pytań o zimowe zabawy na śniegu

W tym roku Zimowy Narodowy przygotował 2 wyjątkowe miejsca, w których można odpocząć i się rozgrzać. Do najcieplejszej strefy chillout zaprasza Factory Annopol. Na płycie Zimowego Narodowego znajduje się też ice bar „Strefa Polarna". W Zimowym Miasteczku w kilku świątecznie ozdobionych domkach można także kupić coś pysznego do zjedzenia i ciepłe napoje.

Sprawdź też: Co robić zimą z dzieckiem?

Zimowy Narodowy to nie tylko łyżwy, ale również największy w Warszawie kryty skatepark, który znajduje się na parkingu podziemnym (poziom -4). Partnerzy skateparku (Board4Kids, GoSKATE, I Love Rolki, Longboardmania, Rollschool, California Skateshop, IDOSK8, HashBMX) przygotowali bogaty program atrakcji i warsztatów dla dzieci i dorosłych. Tutaj można rozpocząć naukę lub rozwijać umiejętności w jeździe na rolkach, deskorolkach, łyżworolkach, hulajnogach, longboardach oraz rowerach typu BMX. Mini rampy, rozbudowane funboxy i poręcze oraz wiele innych przeszkód, m.in. firmy Techramps dostosowano do potrzeb osób o różnym stopniu zaawansowania.

Partnerem Skateparku Zimowego Narodowego jest Sprite.

Zimowy Narodowy ruszył 5 listopada 2016 i potrwa do 5 marca 2017 roku. 
Godziny otwarcia:
 • Poniedziałek – czwartek 15.00-23.00
 • Piątek 15.00-00.45
 • Sobota i niedziela 9.00-00.00
Ceny biletów:
 • Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł
 • Górka lodowa: od 5 zł
 • Wejście na płytę: 5 zł
 • Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy
 • Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł
Więcej informacji:
 • www.zimowynarodowy.pl
 • Snapchat: zimowynarodowy 
 • Facebook: www.facebook.com/zimowy.narodowy
 • Instagram: zimowynarodowy
Zobacz też: Sanki i nartosanki dla dzieci – opinie i ranking
 
Redakcja poleca: Farma Iluzji – świat dziecięcej wyobraźni - VIDEO
Jest jedno takie miejsce, gdzie iluzja staje się rzeczywistością, a rzeczywistość przenosi do świata dziecięcej wyobraźni. Zobacz je!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy