lodowisko Zimowy Narodowy
fot. materiały prasowe

Rekordowy Zimowy Narodowy

Coraz więcej osób wybiera aktywne spędzanie czasu wolnego.
lodowisko Zimowy Narodowy
fot. materiały prasowe
Rośnie także liczba osób jeżdżących na łyżwach, czego efektem jest rekordowy pod względem frekwencji sezon na Zimowym Narodowym. Tylko podczas przerwy świątecznej z atrakcji Zimowego Narodowego skorzystało ponad 140 tys. osób!Warszawiacy i turyści szukając prawdziwej zimy tłumnie ruszyli na Zimowy Narodowy, który gwarantuje 100% zimy. Lodowiska, Górka Lodowa E.Wedel i tory do curlingu przeżywają prawdziwe oblężenie. Także kryty skatepark cieszy się ogromnym powodzeniem. Aktywne spędzanie czasu wolnego, od startu Zimowego Narodowego wybrało blisko 300 tys. osób, z czego ponad 140 tys. przyszło podczas przerwy świątecznej. Najwięcej gości, aż 16 573, odwiedziło Zimowy Narodowy 5 stycznia.

- Rosnąca z roku na rok liczba gości odwiedzających Zimowy Narodowy pokazuje, że Polacy chcą aktywnie spędzać czas. Przerwa świąteczna nie oznacza już tylko siedzenia za stołem, czy oglądania telewizji, czego dowodem jest rekordowa liczba osób, która odwiedziła nas przełomie grudnia i stycznia - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego i dodaje - Jeszcze w tym sezonie nasi goście mogą spodziewać się dodatkowych akcji specjalnych, które sprzyjają aktywności. Więcej informacji już wkrótce na naszych Social Mediach.


Więcej informacji: 
www.zimowynarodowy.pl 
 
Redakcja poleca: Czy twoje dziecko powinno trenować tenis? – zobacz film
Myślisz o tym, by zapisać swoje dziecko na zajęcia sportowe? Świetna decyzja, bo dzieci w dzisiejszych czasach mają zbyt mało ruchu. Tylko, jaką dyscyplinę wybrać? Zobacz film, jak trenują dzieci w tenisowej szkółce Legii. Kto wie, może właśnie ten rodzaj sportu spodoba się twojemu dziecku.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy