Tata zmienia dziecku pieluchę
fot. Facebook/Viral Thread

Reakcja taty, gdy zmienia pieluszkę... Naprawdę mężczyźni TAK reagują?!

Każdy wie, na czym polega zmiana pieluchy. Ten tata chyba jednak się nie spodziewał, co to naprawdę oznacza... Jego reakcja jest rozbrajająca!
Hanna Szczesiak
Tata zmienia dziecku pieluchę
fot. Facebook/Viral Thread
Kto częściej zmienia dziecku pieluchę: mama czy tata? Większość z was bez zastanowienia odpowie, że mama. Trzeba przyznać, że dla wielu tatusiów zmiana pieluchy to nie lada wyzwanie... Wystarczy spojrzeć na reakcję taty z filmu – jest bezcenna!

Tata zmienia pieluszkę

Film, na którym tata zmienia córeczce pieluchę, wyświetlono prawie 5 milionów razy w zaledwie kilka dni. Jego reakcja rozbawiła tysiące internautów. Czy tatusiowie naprawdę są aż tak wrażliwi...? Zobaczcie film i oceńcie sami:
 
Redakcja poleca: Jak przewijać noworodka - krok po kroku [WIDEO]
Jak przewijać noworodka? Prezentujemy film instruktażowy o przewijaniu noworodka krok po kroku, na którym położna wyjaśnia, w jaki sposób powinna wyglądać zmiana pieluszki maluszka. Na szczęście, każdy rodzic nabiera w tym prędzej czy później wprawy.

Zmiana pieluchy = budowanie więzi z dzieckiem?

Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy. Jeden z internautów szczerze przyznał, że panicznie boi się zmiany pieluch. "Za 3-4 tygodnie moja żona urodzi naszą pierwszą córkę. To jest jedyna rzecz, której się boję. Nie jestem gotowy na pieluchy" – napisał Curtis. James zauważył, że zmienianie dziecku pieluch to naturalny element bycia ojcem. "Dobra robota, jeszcze parę prób i się przyzwyczaisz. To tylko kupa, wyobraź sobie, co wychodzi z dorosłych... Przynajmniej zmieniasz pieluchy, niektórzy mężczyźni w ogóle tego nie robią. To jedna z rzeczy, które budują więź z dzieckiem. Za parę lat będziecie się z tego śmiać, kiedy będziesz opowiadał o tym kumplom. Dzieci będą o wiele bardziej zawstydzone!" – napisał.

Sandra napisała to, co myśli niejedna mama po zobaczeniu tego nagrania. "Zmieniałam kiedyś dziecku pieluchę. Podniosłam nóżki, żeby ją wytrzeć, a wtedy... Miałam jej kupkę na twarzy, na rękach, w całym pokoju, nawet w jej łóżeczku. Rzecz w tym, że tak bardzo ją kocham, że nawet wtedy mogłabym pocałować ją w pupkę" – przyznała.

Jak reagowali ojcowie waszych dzieci na zmianę pieluszki? Piszcie w komentarzach!

Zobacz także: Zmieniła dziecku pieluszkę - wezwano policję. Oburza was to?

Źródło: Facebook
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy