GRY

AKCJA EDUKACYJNA „WIDZĘ, SŁYSZĘ, CZUJĘ, WIEM”

POZNAJ ŚWIAT EMOCJI SWOJEGO DZIECKA

Program dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Edukujemy rodziców jak rozwijać inteligencję emocjonalną dzieci oraz jak spędzać czas z dziećmi, aby:
  • Wspierać rozwój ich zmysłów
  • Uczyć je rozpoznawania i kontrolowania emocji
  • Uczyć je empatii
  • Rozwijać ich umiejętności społeczne i komunikacyjne
  • Uczyć je radzenia sobie ze stresem

NASZ EKSPERT:

Dorota Zawadzka

Specjalistka od wychowania dzieci w programach stacji telewizyjnych i radiowych. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi, współdziała między innymi z Krajowym Centrum Kompetencji, Komitetem Ochrony Praw Dziecka. Jest współautorką konkursu „Świat przyjazny dziecku”. Współtworzyła też projekt „Bezpieczne media”, który zaowocował w 2001 między innymi wprowadzeniem do TVP i innych stacji oznaczeń dotyczących ograniczeń wiekowych dla widzów programów telewizyjnych. Zaangażowała się w działalność wspierającą nowelizację Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie. Współpracowniczka i doradczyni Rzecznika Praw Dziecka. Z wykształcenia psycholożka, wykładowczyni psychologii na UW.

LEKCJE ROZWOJU INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

Cykl ćwiczeń dla rodziców i dzieci przygotowanych przez Dorotę Zawadzką, z podziałem na dwie grupy wiekowe: dzieci 3-4 lata oraz dzieci 5-6 lat.

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA RODZICÓW:

Cykl bezpłatnych wykładów dla rodziców, prowadzonych przez Dorotę Zawadzką w 5 miastach w Polsce. Podczas warsztatów nasz ekspert uświadamia rodziców, jak ważne jest wsparcie rozwoju inteligencji emocjonalnej u dzieci i jaki to ma wpływ na przyszłość dziecka.
Warsztaty odbędą się w godzinach 17.00 - 19.15

W warsztatach uczestniczą tylko rodzice, bez dzieci.


Jeśli masz do nas pytanie, napisz: zmysly@mamotoja.pl