AKCJA EDUKACYJNA „WIDZĘ, SŁYSZĘ, CZUJĘ, WIEM”

POZNAJ ŚWIAT EMOCJI SWOJEGO DZIECKA

Program dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym. Edukujemy rodziców jak rozwijać inteligencję emocjonalną dzieci oraz jak spędzać czas z dziećmi, aby:

  • Wspierać rozwój ich zmysłów
  • Uczyć je rozpoznawania i kontrolowania emocji
  • Uczyć je empatii
  • Rozwijać ich umiejętności społeczne i komunikacyjne
  • Uczyć je radzenia sobie ze stresem

NASZ EKSPERT:

Dorota Zawadzka

Psycholog rozwojowy. Wieloletni wykładowca w katedrze psychologii rozwoju, a następnie psychologii wychowawczej na Wydziale Psychologii UW oraz na uczelniach prywatnych. Współautorka projektu „Bezpieczne media” oraz wielu innych programów w telewizjach zarówno publicznych jak i komercyjnych. Zyskała popularność jako prowadząca program „Superniania” na antenie telewizji TVN. Od 8 lat - Społeczny Doradca Rzecznika Praw Dziecka i członkini Społecznej Rady Doradców. Popularyzatorka wiedzy z zakresu wychowania i psychologii rozwojowej (wykłady, szkolenia, na rodziców i nauczycieli, w tym autorski projekt „Przytulmy lato”). Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi np. Komitetem Ochrony Praw Dziecka, Dzieciom zdążyć z pomocą. Pracuje dla zmian legislacji wspierając nowelizację Ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie. Przez cały czas poszerza swój zakres wiedzy - absolwentka studiów podyplomowych: Literatura dla dzieci i młodzieży, UW (2016) oraz Psychodietetyka, SWPS (2017).

LEKCJE ROZWOJU INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ

Cykl ćwiczeń dla rodziców i dzieci przygotowanych przez Dorotę Zawadzką, z podziałem na dwie grupy wiekowe:
dzieci 3-4 lata oraz dzieci 5-6 lat.

BEZPŁATNE WARSZTATY DLA RODZICÓW:

Cykl bezpłatnych wykładów dla rodziców, prowadzonych przez Dorotę Zawadzką w 6 miastach w Polsce. Podczas warsztatów nasz ekspert uświadamia rodziców, jak ważne jest wsparcie rozwoju inteligencji emocjonalnej u dzieci i jaki to ma wpływ na przyszłość dziecka.
Warsztaty odbędą się w godzinach 17.00 - 19.30

W warsztatach uczestniczą tylko rodzice, bez dzieci.Jeśli masz do nas pytanie, napisz: zmysly@mamotoja.pl