Znamy imię córki Adriana i Anity ze „ŚOPW”!
fot. instagram/anitaczylija

Znamy imię córki Adriana i Anity ze „ŚOPW”! Oryginalne i piękne!

Para ze „ŚOPW” niedawno powitała na świecie swoje drugie dziecko. Wybrali imię dla swojej córeczki, jest śliczne, ale łatwo je pomylić z innym imieniem.
Joanna  Biegaj
Znamy imię córki Adriana i Anity ze „ŚOPW”!
fot. instagram/anitaczylija
Wybór imienia dla dziecka jest trudną decyzją – tyle możliwości i pięknych opcji! Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wraz ze swoją żoną zdradzili, jakie imię wybrali dla swojej córeczki.

Dużo zamieszania

Od urodzenia maleństwa minęły już 3 tygodnie:
„Córeczka jest klasyczną małą przylepką, malutką małpką, która najchętniej wisi u mamy na rękach non stop, a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem” - powiedziała Anita. Przyjście na świat maleństwa powoduje dużo zamieszania i zmian. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Podobno nie ma dwójki takich samych dzieci i z dnia na dzień bardziej przekonuje się że to prawda😁 Córeczka jest klasyczną małą przylepką, malutką małpką która najchętniej wisi u mamy na rękach non stop, a próba jej odłożenia skutkuje nieuniknionym koncertem😆 na szczęście mama wiele rzeczy umie robić jedną ręką, a i na początek kolek można szybko wyciągnąć z szafki sprawdzone metody😁 to są plusy sytuacji z dwójką 🙈 Ostatnie dni mocno pokrzyżowały plany, a Jerzyk dodatkowo złapał klasyczną trzydniówkę.. chyba to planowanie trzeba odłożyć na kilka miesiecy 😆 Mamy mają jakieś nadludzkie moce chyba żeby ogarnąć to wszystko, a te które radzą sobie zupełnie same podziwiam z całego serca. Niech ktoś mi powie, że wychowywanie dzieci to tylko siedzenie w domu👶🏼🧒🏼 Ps. Kto jest fanem malutkich stópek? Jerzykowi nie zrobiłam takiej ramki i bardzo żałuję, a teraz jego rozmiar 21 już mógłby się ledwo zmieścić 😁 #mamaicorka #ciążarokporoku #superpower #bianka #mylove #malestopki #happyfeet #summer #family #babygirl #mylove #happyfeet #rodzew2020 #3weeksold #newbornbaby #mamacita

Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija)

Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...

Imię tradycyjne czy nowoczesne?

Para pochwaliła się niedawno, jak nazwała swoją pociechę. Ostatnio do łask wróciły tradycyjne imiona, które przodowały w wielu rankingach imion nadawanych w tym roku. Fani z zapartym tchem czekali na tę informację, zastanawiając się, czy świeżo upieczeni rodzice nadadzą dziecku imię polskie, z długą tradycją. Okazało się, że Adrian i Anita wybrali dla swojego drugiego dziecka bardzo ładne, ale nieco oryginalne imię.

Maleńka Bianka

Para ze „ŚOPW” długo nie ujawniała tego, jak nazywa się ich córeczka. Teraz jednak pochwalili się swoim wyborem. Młodzi rodzice zdradzili, że zdecydowali się nadać jej imię Bianka. Pochodzi ono z języka włoskiego, a wywodzi się od przymiotnika bianca, czyli „biała, jasna”. W pokoju maleństwa jest wiele ozdób z imieniem dziewczynki. Niektórzy internauci mylili Biankę z Blanką, Anita jednak szybko to sprostowała, tłumacząc, że ich córeczka to Bianka przez „i”.

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy