Gwiazdy pokazały zdjęcia ze świąt
fot. Instagram/joannakrupa/annalewandowskahpba/nataliasiwiec.official/kolaż mamotoja.pl

Znane mamy pochwaliły się rodzinnymi zdjęciami przy choince. Ich dzieci miały bajeczne święta!

Na instagramowych profilach wielu polskich celebrytek w ostatnich dniach pojawiły się świąteczne fotografie, które wyglądały jak z obrazka. Wasze domy też są tak pięknie udekorowane?
Milena Oszczepalińska
Gwiazdy pokazały zdjęcia ze świąt
fot. Instagram/joannakrupa/annalewandowskahpba/nataliasiwiec.official/kolaż mamotoja.pl

Choć tegoroczne święta z powodu pandemii były inne niż wszystkie poprzednie – w mniejszym gronie, bez wspólnego biesiadowania z całą rodziną, w wielu domach również skromniejsze, to patrząc na zdjęcia celebrytów, którymi się tłumnie chwalili, nie widać, żeby w jakimkolwiek stopniu były one gorsze. Ogromne, idealnie przystrojone choinki, liczne prezenty, piękne stroje i nieschodzące z twarzy uśmiechy zalały w ostatnich dniach ich konta na portalach społecznościowych. Chcecie podejrzeć, jak tegoroczne Boże Narodzenie spędziły Joanna Krupa, Anna Lewandowska i Natalia Siwiec z rodzinami? Zobaczcie te zdjęcia!

Joanna Krupa postawiła na przytulność

Świąteczna fotografia Joanny Krupy bardzo spodobała się jej fanom. Uśmiechnięta modelka, jej mąż i słodka córka zapozowali przy choince, na tle udekorowanego kominka. Choć zdjęcie jest świąteczne, nie ma na nim nadmiernego przepychu. Joanna Krupa zamiast na wytworne stroje i liczne ozdoby, postawiła na świąteczny luz, spokój i radość z bycia razem. Mała Asha wydaje się tym bardzo usatysfakcjonowana!

Anna Lewandowska życzyła fanom normalności

Dla Ani i Roberta Lewandowskich tegoroczne święta były wyjątkowe, bo pierwsze spędzone we czwórkę. Pochwalili się zatem zdjęciem pełnym miłości. Widać na nim ogromne uczucie nie tylko między trenerką i piłkarzem, ale i między córkami. Piękny obrazek dopełniają świąteczne stylizacje, które jednak nie są eleganckimi kreacjami, a po prostu świątecznymi sweterkami. Taka świąteczna normalność to również to, czego Ania życzyła swoim fanom.Wszyscy przecież marzymy, żeby znowu było po prostu normalnie...

Natalia Siwiec pochwaliła się zdjęciem z Mikołajem

Święta u Natalii Siwiec były na bogato. Modelka zadbała o to, by do Mii przyszedł Święty Mikołaj i by pod choinką dziewczynka znalazła mnóstwo prezentów. Widać, że gwiazda bardzo lubi świąteczne tradycje i nie zamierzała z nich rezygnować nawet w pandemii. 

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Musisz je zobaczyć - najciekawsze prezenty świąteczne dla przedszkolaka - VIDEO
Szukasz prezentu dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje prezentów świątecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy