GRY
 
 

Kto chce bombkę zrobioną przez gwiazdę?

Aktorzy i muzycy zaprojektują ozdoby świąteczne, które będzie można kupić. Będzie też mnóstwo gwiazd, dobrego designu, mody i świątecznej atmosfery. Gdzie? W czasie Targów Designu (13 i 14 grudnia), w Warszawie, w Domu Braci Jabłkowskich.

targi designu
fot. materiały prasowe
„Pracownia Gwiazd”, czyli świąteczny warsztat niespodzianek, odbędzie się 13 grudnia, w sobotę. Znani artyści wcielą się w rolę projektantów i wykonają oryginalne ozdoby świąteczne. Całkowity dochód ze sprzedaży wykonanych przedmiotów przekazany zostanie na podopiecznych Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Może prezent od gwiazdy?

W ramach „Pracowni Gwiazd” odbędzie się także aukcja charytatywna, na której będzie można kupić przedmioty należące do gwiazd, m.in. koszulkę z podpisami reprezentacji Polski.
Przedmioty do sprzedaży przekażą m.in. Michał Żebrowski, Daria Widawska, Urszula Dudziak, Olga Bończyk, Laura Łącz, czy Ada Biedrzyńska. Aukcję poprowadzi Conrado Moreno, a swoją obecność na targach potwierdzili także m.in. Kamilla Baar, Marek Bukowski, Weronika Marczuk, Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kaczorowska, Marcin Miller, Olga Borys, Julka Wróblewska, Anna Popek, Joanna Dark, Marek Dutkiewicz, Jacek Kawalec, czy śpiewająca Marcelina oraz Dziewczyny.

Warto przeczytać: Kasia Cichopek - nie lansuję się na chore dzieci
Redakcja poleca: Najpiękniejsze obrazki dla dzieci – aukcja charytatywna dla Fundacji Przyjaciółka [FILM]
Piękne ilustracje, wielkie emocje i naprawdę duże pieniądze! – tak w skrócie można opisać aukcję charytatywną „Obrazki do pokoju Twojego Dziecka”. Całkowity dochód z wylicytowanych dzieł został przekazany na leczenie chorych i niepełnosprawnych dzieci. Obejrzyj relację z tego niesamowitego wydarzenia!

Dobry design i moda

W czasie świątecznej edycji Targów Designu, pod dachem klimatycznego Domu Braci Jabłkowskich w samym sercu Warszawy zgromadzi się około 200 projektantów oferujących unikatowe meble, produkty wyposażenie wnętrza, ozdoby świąteczne, zabawki, ubrania i akcesoria.
Wśród wystawców znajdą się m.in. Manufaktura AS Ćmielów z kultowymi projektami porcelanowych figurek, Happy Barok z meblami new design, Alicja Getka LAB, projektantka niebanalnych portfeli czy Unikke Design, marka znana z projektów biżuterii z wykorzystaniem prawdziwych nabojów. Oprócz polskich designerów na Targach zaprezentują się także zagraniczni wystawcy, a wśród nich m.in. brytyjska marka lamp KaiGami czy młoda ukraińska projektantka mody Lena Ivanowa.

Wnętrza z blogerami

Drugi dzień targów przebiegnie pod hasłem „urządzamy wnętrze z blogerami”. Znani polscy blogerzy, zajmujący się tematyką designu i wnętrz, przygotują stylizacje z wykorzystaniem mebli i dodatków od wystawców obecnych na Targach. Będą również bezpłatnie doradzać zainteresowanym gościom Targów, jak zaaranżować mieszkania.

Zobacz film: świąteczna metamorfoza pokoju maluszka, który powstał przy pomocy znanej blogerki.

Organizatorem Targów Designu  jest platforma MyBaze.com oraz "Kreatywność i Pasja".
13-14 grudnia, Dom Braci Jabłkowskich, godz. 10-20. Wstęp wolny.

Doładuj
Przeładuj