GRY
 
 

Zobacz dinozaury w Katowicach

19-25.03.2012r., w ramach DinoWeek, będzie można podziwiać realistyczne modele dinozaurów z JuraParku Krasiejów.

jura park, logo
W kinie IMAX w Katowicach odbędą się także pokazy filmu - Sea REX 3D, spotkania z paleontologiem oraz liczne konkursy.

Jak wyglądały dinozaury, co jadły i jak szybko poruszały się prehistoryczne gady? Odpowiedzi na te oraz inne pytania, dotyczące najbardziej tajemniczych istot zamieszkujących Ziemię, będzie można znaleźć podczas tygodnia z dinozaurami.

Od samego początku istnienia JuraParku, oprócz dostarczania rozrywki, dbamy o edukację i popularyzację wiedzy o paleontologii wśród najmłodszych Polaków.

Oprócz wystawy będzie można obejrzeć film "Sea Rex" w animacji 3D, który przedstawia historię narodzin życia na Ziemi oraz świat niezwykłych, podwodnych stworzeń z okresu triasu, jury i kredy. Kino przygotowało również specjalną ofertę dla szkół i grup zorganizowanych.

Codziennie o godz. 11 będzie można uczestniczyć w bezpłatnych spotkaniach z paleontologiem, dr. Andrzejem Boczarowskim z Uniwersytetu Śląskiego, który opowie o swojej pracy i zdradzi wiele tajemnic z zakresu nauki o skamieniałościach.

Podczas DinoWeek nie zabraknie również  konkursów, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody m.in. bezpłatne wejściówki do JuraParku Krasiejów, książki oraz czasopisma: "Animal Planet" i "Dinozaury".

O atrakcjach JuraParku Krasiejów można przeczytać na stronie www.jurapark.pl.

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj