GRY
 
 

Zobacz, jak zmieniała się Barbie!

Barbie, najbardziej znana lalka świata, wiele razy zmieniała uczesania i makijaż. Nam najbardziej podoba się lalka z roku 1973, a najmniej z 1979. A tobie?

Lalka Barbie zmieniała się przez lata  wiele razy.

Raz miała sztywne, misternie ułożone loczki, innym razem naturalną grzywkę.  Fryzurę a la hełmofon czołgisty zmieniała na zadziorne kitki albo grzywę hippiski, by potem znów wrócić do wersji "właśnie wyszłam od fryzjera".
Czasem nosiła makijaż sceniczny, którego nie powstydziłyby się piosenkarki z grupy ABBA (ach, te niebieskie cienie!), innym razem naturalny, taki, w którym każda z nas mogłaby wyjść na co dzień.
Zmieniały się także dodatki: opaski, oprawki okularów, kolczyki. No i oczywiście stroje.  Tylko jedno wciąż pozostało bez zmian: dziewczynki wciąż uwielbiają swoją Barbie.

Obejrzyj kolaże z portretów lalek Barbie, opublikowane w serwisie Tumbir przez użytkownika o nicku Tenaflyviper. Błyskawicznie stały się hitem sieci.

Polecamy także: Nowe życie starych lalek - po metamorfozie wyglądają lepiej niż przedtem!


Które z wcieleń lalki Barbie podoba ci się najbardziej, a które najmniej? Które z nich najbardziej przypomina lalkę, którą kochałaś w dzieciństwie?  Masz ją jeszcze? Jak wygląda Barbie, którą bawi się teraz twoje dziecko? Czekamy na twój komentarz.

Obejrzyj także zjawiskowe kreacje dla lalek Barbie - dzieła polskiej projektantki, która zarabia na swojej pasji
 
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (3 oceny)

5.3
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci