GRY
 
 

Zobaczcie, co Basia Kurdej-Szatan uszyła córce!

Ma talent krawiecki?

Barbara Kurdej-Szatan
fot. ONS.pl
Kiedyś niemal każda mama dziewczynki szyła córce ubranka dla lalek. W sklepach nie było takiego asortymentu jak dziś, więc siłą rzeczy trzeba było radzić sobie samemu. A każda z nas pewnie dobrze pamięta, jaką frajdę sprawia zabawa lalkami, kiedy można przebierać je w różne stroje.

Obecnie, kiedy w każdym sklepie z zabawkami mamy pod dostatkiem przeróżne akcesoria dla lalek – od wózków i mebelków zaczynając, na ubrankach kończąc, wydaje się, że mamy nie szyją już samodzielnie ubranek dla lalek. A to nieprawda! Żadna sklepowa kreacja nie zastąpi przecież choćby fartuszka, ale uszytego maminymi rękami. Barbara Kurdej-Szatan wie o tym doskonale!

Basia Kurdej-Szatan szyje ubranka dla pluszaków

Aktorka, prywatnie mama 6-letniej Hani, pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem szmacianej świnki w stroju pielęgniarki, który sama uszyła. Jest bardzo prosty, ale na pewno przyniósł wiele radości dziewczynce. Tym bardziej, że jak wspomniała aktorka, córka jest właśnie chora i sama poprosiła mamę o uszycie nowych ubranek dla świnki. A czego się nie zrobi dla własnego dziecka, zwłaszcza w chorobie?
Zobaczcie sami, jaki był efekt pracy aktorki. Podoba wam się?

A jakie są wasze pomysły na umilenie czasu waszym dzieciom podczas choroby? Zbliża się jesień, a wraz z nią sezon przeziębień… Może inne mamy skorzystają z waszych patentów na przetrwanie tego ciężkiego czasu?

Zobacz też: Ta gwiazda zna zbawienne skutki masażu Shantala!

Źródło: Instagram
Redakcja poleca: Beata Sadowska o świętach
Zobacz, jak gwiazda spędza święta.
Doładuj
Przeładuj