Zosia Zborowska chwali okłady z kapusty
fot. Instagram/zborowskazofia

Zofia Zborowska chwali okłady z kapusty na piersi

Świeżo upieczona mama Zofia Zborowska zdradziła swój sposób na obolałe piersi w czasie laktacji – jest skuteczny, tani i bardzo prosty.
Joanna  Biegaj
Zosia Zborowska chwali okłady z kapusty
fot. Instagram/zborowskazofia
Zofia Zborowska ogłosiła, że na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Aktorka i jej mąż Andrzej Wrona zostali rodzicami córeczki – Nadziei. To wyjątkowe imię dla córki aktorka wybrała już w młodości – tak miała na imię jej babcia. Teraz młoda mama, poza pozytywnymi stronami macierzyństwa, doświadcza tych też mniej przyjemnych. Żona Andrzeja Wrony pokazała, jak radzi sobie z obolałymi piersiami.

Okłady z kapusty na obolałe piersi

Okłady z kapusty to sposób naszych babć na obolałe piersi. Przynoszą ulgę w przypadku nawału pokarmu i przy zapaleniu piersi podczas laktacji. Kapusta znana jest ze swoich wartości odżywczych i przeciwzapalnych, które pomagają przy wielu dolegliwościach. Gdy młoda mama przyłoży do piersi liście kapusty – poczuje ulgę, piersi staną się bardziej miękkie i przestaną boleć.

Ten sposób wypróbowała Zofia Zborowska, która na swoim InstaStory zamieściła zdjęcie ukazujące ją właśnie z tymi „kapuścianymi okładami”. Aktorka nie ukrywała zachwytu nad tą metodą na ból piersi!

Instagram/zborowskazofia
Czy wy też stosowałyście okłady z kapusty na obolałe piersi? Może miałyście inne sposoby, które też działały cuda?

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Nasze historie: karmienie piersią [WIDEO]
Karmienie piersią – genialny pomysł natury na to, by nasze potomstwo rosło zdrowe i mądre oraz by więź między matką a dzieckiem rozkwitała i rosła w siłę. Zobacz, jak wspominają ten czas redaktorki mamotoja.pl. Nie zawsze było różowo!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy