Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dzieci
fot. Instagram

Zosia Zborowska nie planuje dzieci? „Na chamskie pytania odpowiadam chamsko”

Zosia Zborowska została zapytana, kiedy będzie mieć dzieci z mężem, Andrzejem Wroną. Odpowiedziała obszernie i dosadnie, a jej wywód raczej nie spodobał się internautom zainteresowanym macierzyńskimi planami aktorki.
Magdalena Drab
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dzieci
fot. Instagram
Zofia Zborowska od roku jest żoną siatkarza, Andrzeja Wrony. Para nie ma dzieci, a 33-latka do tej pory unikała tematu macierzyństwa w mediach społecznościowych. W końcu jednak, wypytywana przez fanów o powiększenie rodziny, postanowiła się wypowiedzieć i bardzo konkretnie napisała, co myśli o tak intymnych pytaniach zadawanych przez obcych ludzi.

Zosia Zborowska o macierzyństwie

Zofia Zborowska nie porusza publicznie tematów związanych z rodzicielstwem. Ostatnio jednak została wyprowadzona z równowagi przez internautów, którzy nie przestają pytać jej o macierzyńskie plany. „Planować to możesz urlop, dziewczynko” − napisała zdenerwowana Zborowska w odpowiedzi na natrętne wpisy obserwatorów na Instagramie. Ale na tym nie koniec, bo aktorka postanowiła obszernie wytłumaczyć powody swojej irytacji. 

„Może nie chcę mieć dzieci? Może nie mogę? Może nie stać mnie na in vitro, więc moje marzenie nigdy się nie spełni? Może poroniłam i boję się podjąć kolejną próbę? Może mój partner/partnerka nie chcą, a ja chcę i jest to dla mnie bardzo bolesne? Może staram się od wielu miesięcy i nam nie wychodzi? Może jestem chora i boję się, że moje dziecko odziedziczy chorobę?” − napisała rzeczowo, nie kryjąc oburzenia. 

Przy okazji Zborowska zwróciła uwagę na smutny fakt, że tak nietaktowne pytania słyszy najczęściej od kobiet, ze strony których spodziewałaby się raczej zrozumienia i większego wyczucia.
zosia zborowska o macierzyństwie


Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 7 głosy

Zobacz także

Popularne tematy