Zosia Zborowska pokazała brzuch
fot. Instagram

Zofia Zborowska nie ma kompleksów: pokazała brzuch po ciąży bez filtrów

Zofia Zborowska nie ma oporów, by publicznie mówić o problemach po porodzie. Nie udaje, że ciało wygląda idealnie, nie zamierza też katować się dietami, by pozbyć się niedoskonałości. Z okazji pierwszego wyjścia bez córeczki aktorka odsłoniła pociążowy brzuch - nie każda kobieta by się na to zdecydowała!
Magdalena Drab
Zosia Zborowska pokazała brzuch
fot. Instagram
Zofii Zborowskiej zarzucano ostatnio, że po porodzie przestała o siebie dbać. Ale dla aktorki to kompletnie niezrozumiałe opinie! Po pierwsze, kobieta po ciąży ma większe zmartwienia niż własny wygląd, a po drugie jej małżeństwo oparte jest na zdecydowanie mocniejszych fundamentach niż zauroczenie urodą - odpowiedziała wtedy życzliwym internautom, którzy martwili się o jej związek. Teraz Zofia Zborowska pokazała poporodowy brzuch. To kolejny dowód na jej ogromny dystans do siebie.

Zofia Zborowska śmieje się z brzucha po ciąży

Aktorka wyszła z domu bez córki i pełna luzu i radości odsłoniła trochę ciała. To ciało kobiety, która niedawno urodziła dziecko, nie ma więc żadnego powodu, by oczekiwać, że będzie idealne. Zofia Zborowska woli traktować temat swojego wyglądu z humorem, zamiast zamartwiać się dodatkowymi kilogramami, bliznami czy obwisłą skórą. A która młoda mama nie zna takiego widoku?

Zosia Zborowska pokazała brzuch po porodzie
Dla Zofii Zborowskiej taki pociążowy brzuch to po prostu kolejny temat do żartów. A fani uwielbiają gwiazdę za jej szczerość i naturalność i razem z nią śmieją się z jej zabawnych zdjęć. Tak też było ostatnio z fotografią zrobioną przez teściową Zofii Zborowskiej. „Już chyba tylko ten dystans mi został” – zażartowała wtedy aktorka. Szczerze podziwiamy!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Ćwiczenia po ciąży - film
Zobacz, jak ćwiczyć po porodzie. O tym, jak często ćwiczyć po ciąży i o jakich zasadach bezpieczeństwa pamiętać, opowiada trenerka fitness.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy