Zosia Zborowska o powrocie do formy
fot. Instagram/zborowskazofia

Zofia Zborowska o powrocie do formy po ciąży: „Muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić do zawodu”

Wiele młodych mam czuje silną presję, by jak najszybciej wrócić do formy po ciąży. Zofia Zborowska zdradziła, czy w jej przypadku jest tak samo.
Joanna  Biegaj
Zosia Zborowska o powrocie do formy
fot. Instagram/zborowskazofia
Zofia Zborowska kilka miesięcy temu została mamą małej Nadziei. Od tego czasu aktorka chętnie porusza w mediach społecznościowych tematy związane z macierzyństwem. Poruszyła między innymi temat połogu, który często jest „zamiatany pod dywan”. Zdradziła także, że nie kupuje ubranek dla córeczki w popularnych dyskontach, ponieważ nie chce wspierać firm, które wykorzystują pracę nieletnich. Teraz młoda mama zabrała głos w sprawie presji, jaką społeczeństwo wywiera na kobietach w kwestii szybkiego powrotu do formy po ciąży.

Powrót do formy sprzed ciąży

Aktorka zamieściła na swoim Instagramie odpowiedzi na pytania zadane przez jej fanów. Zdradziła między innymi, że w ciąży przytyła 25 kg. Jedno z zadanych pytań dotyczyło tego, czy czuje presję powrotu do ciała sprzed ciąży.

„Nie, ale wiem, że muszę wrócić do swojej wagi, żeby wrócić do zawodu oraz czuć się lepiej sama ze sobą. Ale czy od razu presja? Raczej nie. Raczej jaram się tym, że zaraz wrócę do sportu itd.” – odpowiedziała Zofia Zborowska.

Zapytana, za czym tęskni najbardziej sprzed ciąży, odpowiedziała, że za swoim ciałem. Wyznała także, że w macierzyństwie najbardziej zaskoczył ją „ogrom miłości do tego małego człowieka”. Chyba wiele mam może się zgodzić z tym ostatnim...

InstaStory/zborowskazofia


Zobacz także:

Redakcja poleca: Joga po porodzie
Zobacz czy po porodzie możesz od razu wrócić do jogi.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy